Acıbadem - інтегрована екосистема

ІНТЕГРОВАНА МОДЕЛЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Крім клінік та медичних центрів, Міжнародна мережа клінік Acıbadem є прикладом світового рівня спеціальної інтегрованої екосистеми медичних послуг. Ця екосистема включає різні медичні установи та університет.

Університет Acıbadem, використовуючи динамічні та сучасні освітні програми у парі з висококваліфікованою командою викладачів, готує студентів-медиків стати майбутніми спеціалістами у сфері охорони здоров’я.

Медичні установи Acıbadem докладають усіх зусиль, щоб постійно покращувати якість обслуговування пацієнтів. Управління проектами Acıbadem (Acıbadem Project Management) розробляє проекти клінік «під ключ». Acıbadem Labmed, Labvital, LabCell пропонує широкий спектр послуг, включаючи лабораторні дослідження патології, харчового санітарного контролю, стовбурових клітин та пуповинної крові. Acıbadem Technology розробляє та вдосконалює власне програмне забезпечення, включаючи «Медичну інформаційну систему». APlus займається питаннями санітарно-гігієнічних вимог та надання харчування у клініках, а Acıbadem Mobile надає послуги екстреної допомоги та догляду вдома, тобто за межами лікарень.

УНІВЕРСИТЕТ Acıbadem

https://www.acibadem.edu.tr/en/

Університет Acıbadem був заснований у 2007 році та спеціалізується в галузі медичних наук.

Використовуючи динамічні та сучасні освітні програми, висококваліфікована академічна команда викладачів готує студентів медиків стати майбутніми працівниками охорони здоров’я. Весь професорсько-викладацький склад постійно досліджує інновації у всіх галузях медицини. Завдяки місії бути сильним науково-дослідним університетом, дослідні лабораторії оснащені найновішим сучасним обладнанням, яке було розроблено для доповнення галузей наук про життя та біотехнології.

Центр роботизованої хірургії (CASE) є одним із найбільш комплексних медичних навчальних центрів у світі, в якому розміщено кілька відділень та розвинена технологічна інфраструктура. CASE отримала сертифікат «Центр передового досвіду», який видавався Академією CAE лише двом медичним навчальним центрам у всьому світі. Центр акредитований Мережею акредитованих центрів клінічних навичок Європи (Network of Accredited Clinical Skills Centers of Europe – NASCE) та Товариством моделювання у охороні здоров’я (Society for Simulation in Healthcare – SSH), що забезпечують переддипломну та післядипломну підготовку.

Маючи двосторонні угоди з найвідомішими університетами Європи, Університет Acıbadem пропонує своїм студентам можливість навчатися за кордоном у престижних університетах-партнерах у рамках програми Erasmus. А маючи своє університетське містечко площею 100 000 квадратних метрів закритої території, розташованої в центрі азіатської частини Стамбула, кампус Kerem Aydınlar переповнений високотехнологічним обладнанням і пропонує студентам привілейоване університетське життя.

УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ Acıbadem

http://www.apy.com.tr/en/

Почавши працювати над здобуттям великого досвіду в галузі охорони здоров’я «під ключ», виконуючи всі завдання інвестиційного планування, реалізації, медичного планування та фінансування проектів Міжнародної мережі клінік Acıbadem, Управління проектами Acıbadem продовжує свою діяльність як незалежна компанія, яка обслуговує усі інвестиційні майданчики.

Acıbadem Project Management надає повний комплекс послуг з управління проектами, включаючи підготовку контрактів, тестування та введення в експлуатацію (відповідно до принципів роботи, встановлених роботодавцем), взаємодіючі з професійною командою як вітчизняних, так і зарубіжних партнерів, з підходом прогнозування та управління ризиками, які можуть виникнути на всіх етапах процесу реалізації проекту, включаючи ухвалення інвестиційних рішень.

LABMED

https://www.acibademlabmed.com.tr/en/

Перша акредитована клінічна лабораторія Туреччини

Acıbadem налагодила тісне партнерство у сфері «референтних лабораторних послуг» з Labmed Group (Labmed Dortmund GmbH), що діє у Німеччині понад 30 років. В результаті цього партнерства завдяки Acıbadem Labmed акредитовані лабораторні дослідження, які зазвичай отримували з-за кордону, стали доступними і в Туреччині. Завдяки своїй перевіреній якості обслуговування та міжнародній сертифікації, Acıbadem підтвердила якість лабораторних послуг також і в Labmed Clinical Laboratory; нагороджена “Deutsche Akkreditierungsstelle Chemie GmbH” (DACH) акредитацією клінічної лабораторії “ISO 15189”, Labmed Clinical Laboratory стала першою міжнародно визнаною та акредитованою клінічною лабораторією Туреччини. Завдяки спеціальному обладнанню Acıbadem Labmed може виконувати всі аналізи більш безпечно та на найвищому рівні.

LABVITAL

http://www.acibademlabvital.com.tr/en/

У 2009 році Acıbadem створила лабораторію контролю харчових продуктів Acıbadem Labvital з метою забезпечення контролю харчових продуктів та послуг відповідно до якості Acıbadem. Її місія полягає в тому, щоб забезпечити точне та якісне обслуговування; ініціювати впровадження нових аналізів; йти в ногу з науковими розробками та досягненнями, тим самим забезпечуючи зразкові послуги та надійність для всіх місцевих та іноземних осіб та організацій, з якістю та цілісністю підходу, підтвердженими міжнародними сертифікатами.

LABCELL

Банк стовбурових клітин та пуповинної крові Acıbadem – це лабораторія для зберігання та виробництва, в якій фахівці Acıbadem проводять дослідження передових методів терапії. Лабораторія оснащена інфраструктурою для зберігання всіх тканин, що довели свою життєздатність за допомогою наукових даних, а також для всіх терапевтичних клітинних процесів з дотриманням стандартів GMP (Good Manufacturing Practice). Банк пуповинної крові є найпоширенішим прикладом зберігання клітин та тканин.

ACIBADEM TECHNOLOGY

http://www.acibademtechnology.com/

Acıbadem Technology – це технологічна компанія, яка розпочала свою діяльність у 2015 році з багаторічним досвідом та знаннями у складі Acıbadem. Acıbadem Technology пропонує свої послуги, досвід та продукти як на внутрішньому ринку, так і за межами Туреччини. Основні продукти, що надаються Acıbadem Technology, включають Cerebral Plus (Медична інформаційна система), Astore (Система управління лікарськими засобами та витратними матеріалами), Lab Assistant (Лабораторна інформаційно-керівна система), Acıbadem Online (Портал для пацієнтів).

Крім того, Acıbadem Technology забезпечує управління IT-проектами, надає консультування щодо програмного забезпечення та інфраструктури, а також займається створенням професійних команд. Acıbadem Technology як постачальник послуг та продуктів, пропонує свої послуги у 10 різних містах Туреччини, а також в інших країнах; загалом у 21 клініці, 13 медичних центрах, дочірніх компаніях та університеті Acıbadem.

APLUS

APlus, яка була заснована за принципом «клініка – це, по суті, готель, де надаються медичні послуги», об’єднує послуги харчування, підтримання чистоти, трансфер та аналогічні потреби медичних організацій в одному сервісі.

APlus відомий як один з перших розробників технології «cook&chill» в індустрії масового виробництва їжі. Спосіб приготування «cook&chill», який забезпечує рівень безпеки вище сьогоднішніх загальноприйнятих норм масового виробництва їжі, заснований на тому, що продукти швидко охолоджуються (протягом 90-120 хвилин) до 0-4°C і зберігаються при цій температурі з використанням європейської технології, а потім нагріваються вперше і востаннє вже безпосередньо в точці обслуговування.

APlus, яка володіє однією з найбільших пралень у Туреччині, пропонує послуги гігієнічного прання, стандартного прання та хімчистки з добовою продуктивністю 15 000 кг. На об’єкті, який є єдиним у Туреччині заводом гігієнічного прання, 600 кг білизни на годину гладять, складають і укладають за допомогою спеціального прасувального каландру.

Працюючи з системою «Healthguard», яка впроваджена у галузі охорони здоров’я в країнах ЄС, APlus пропонує комплексне прибирання та дезінфекцію. Система розроблена для клінік та медичних організацій та мінімізує ризик перехресного забруднення.

ACIBADEM MOBIL

https://www.acibademmobil.com.tr/home-care/

Acıbadem Mobile була заснована у липні 2008 року як дочірня компанія Міжнародної мережі клінік Acıbadem. Крім координації всіх екстрених послуг для Acıbadem; у 2009 році Acıbadem Mobile отримала ліцензію з догляду вдома, а у 2012 році – ліцензію з безпеки та гігієни праці, і прагне покращити свої можливості щодо надання медичної допомоги пацієнтам у періоди до та після госпіталізації.

Сьогодні Acıbadem Mobile надає послуги наземної та повітряної швидкої допомоги з реанімаційним обладнанням, а також послуги догляду як для пацієнтів Acıbadem, так і для тих, хто ними не є. Крім того, Acıbadem Mobile обслуговує понад 150 проектів для корпоративних компаній, надаючи телефон довіри, медичну допомогу, цілодобову швидку допомогу, забір крові, лікарів або медсестер та інші програми пільг для співробітників.

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук