Рада директорів - Acıbadem

РАДА ДИРЕКТОРІВ

MEHMET ALİ AYDINLAR

Голова Ради директорів

Пан Айдинлар розпочав свою кар’єру як дипломований бухгалтер у 1981 році. У 1991 році він почав роботу в клініці ACIBADEM, що стало його першим кроком у галузі охорони здоров’я. У 1998 року Мехмет Алі Айдинлар був нагороджений премією «За видатні досягнення в галузі управління» на «Конкурсі молодих підприємців». Отримав звання «Почесний доктор» Інституту соціальних наук та Університету Думлупинар. Журнал «Економіст» у конкурсі «Людина року» пану Айдинлар присудив звання «Підприємець року». У 2006 році він отримав нагороду «Управляючий року» на думку газети та бізнес-школи «Dünya» при Стамбульському університеті. Газета «Referans» в тому ж році назвала ACIBADEM Healthcare Group – «Fastest Fish in Turkey». У 2007, 2009 та 2010 роках пан Айдинлар був удостоєний нагороди «За вагомий особистий внесок у охорону здоров’я». У 2008 році журнал Hastane (Hospital) Journal нагородив його «Почесною премією за управління в галузі охорони здоров’я». У 2010 році пан Айдинлар також був удостоєний нагород TGNA «За видатні заслуги». У 2011 році за вагомий внесок у спорт він отримав нагороду «Спортсмен року».

HATİCE SEHER AYDINLAR

Заступник Голови Ради директорів

Закінчила хімічний факультет Галатасарайського університету (Galatasaray University). У 1993 році вона почала працювати в галузі охорони здоров’я в ACIBADEM. Пані Айдинлар, як і раніше, є заступником голови Ради ACIBADEM.

BHAGAT CHİNTAMANİ ANİRUDDHA

Член правління

Бхагат Чинтамані Аніруддха («Чінта Бхагат») – керівник інвестиційного департаменту Khazanah Nasional Berhad («Khazanah»). Директор Представництва «Khazanah» у Мумбаї, керує сектором охорони здоров’я.14 років (6 з яких був керуючим партнером) він працював у сінгапурському офісі McKinsey & Company.

Чинта Бхагат спеціалізується на зв’язках з великими інвесторами та обслуговує інвестиційні фонди різних країн, приватні інвестиційні компанії та сімейні підприємства. Завдяки своїй професійній діяльності у різних клініках Азії, він відомий у галузі охорони здоров’я. Чинта Бхагат сформував та тривалий час керував процесом служби управління установами McKinsey, отримав посаду Генерального директора. Чинта Бхагат працював на різних посадах в інженерних та будівельних компаніях Індії. Чинта Бхагат – кваліфікований архітектор, магістр програми бізнес-школи INSEAD.

TAKESHI SAITO

Член правління

Такеші Саіто отримав ступінь бакалавра політології в Університеті Кейо у Японії. Він закінчив аспірантуру у Школі менеджменту Келлога при Північно-Західному університеті. У 1995 році у Mitsui & Co. почав будувати кар’єру. Пропрацювавши 2 роки у фінансовому відділі, був призначений начальником фармацевтичного відділу, і надалі більша частина його кар’єри була пов’язана зі сферою охорони здоров’я. У 2004 році після закінчення програми MBA він став директором інституційного планування в Mitsui & Co. (U.S.A.) і керував секторами хімії, природних ресурсів, побутового обслуговування та інформаційних технологій.

Під час роботи у Mitsui & Co. (U.S.A.) він заснував департамент охорони здоров’я та інвестував кошти у провідну компанію з управління медичними послугами.

У 2007 році в Mitsui Такеші Саіто був призначений менеджером зі стратегічного планування та розвитку бізнесу в медико-біологічному відділі (назва була змінена на Департамент медичних послуг у 2008 році). Склав 10-річний план нового відділу, одночасно керуючи інвестиціями однієї з найбільших фармацевтичних мереж у Японії. У 2009 році Такеші Саіто керував інвестиціями IHH та тимчасово виконував обов’язки заступника директора департаменту стратегічного планування Parkway Group Healthcare.

Після цього пан Саіто повернувся до Mitsui Генеральним директором постачальників медичних послуг до Департаменту медичних послуг, став членом Ради директорів IHH та її філій.

SHIRISH MORESHWAR APTE

Член правління

Ширіш Морешвар Aпте висококваліфікований спеціаліст у фінансовій та банківській сфері. Починав кар’єру у 1981 році з банкіра Citibank, Індія. Як співробітник Citibank/Citigroup займав різні посади в Лондоні (1993-1997), Польщі (1997-2003), Лондоні (2003-2009), Гонконгу (2009-2011) та Сінгапурі (2011-2013). За свою 32-річну кар’єру в Citibank/Citigroup пан Апте отримав багатий досвід роботи на зростаючих ринках, включаючи Середню та Східну Європу, Близький Схід, Африку (CEEMEA) та Азіатсько-Тихоокеанський регіон. Очолював департаменти інституційного та інвестиційно-банківського обслуговування Citigroup в Індії, був Генеральним директором Citibank Poland та першим Регіональним Генеральним директором CEEMA та Азіатсько-Тихоокеанського регіону. З 2008 по 2012 р. Ширіш Морешвар Aпте був членом адміністративного та операційного комітетів Citigroup та очолював комітет бізнес-практики. У 2014 році очолив банківський департамент Азіатсько-Тихоокеанського регіону. В даний час пан Апте займає посади в управлінських та наглядових радах різних компаній, у тому числі Citibank Японії, Австралійському банку Співдружності, Сінгапурському інституті розвитку менеджменту та польському Bank Handlowy.

MUSTAFA ERÖĞÜT

Член правління

Мустафа Ерогут бакалавр у сфері управління бізнесом та менеджменту, випускник програми управління бізнесом (MBA), здобув освіту з менеджменту у спорті в коледжі Ithaca, США. Протягом останніх 8 років працює Старшим спортивним менеджером та бере активну участь у соціально-орієнтованих проектах спортивних та молодіжних організацій. Пан Ерогут розпочав свою кар’єру з адміністративного координатора Академії розвитку молоді муніципалітету Стамбула (Youth Development Academy of Istanbul Metropolitan Municipality (IBB)) був виконавчим директором професійної футбольної команди IBB, помічником керівника в BAKER TILLY GÜRELY, директором департаменту розвитку футболу і заступником директора департаменту Федерації футболу Туреччини. В даний час пан Ерогут є виконавчим директором футбольного клубу Istanbul Başakşehir і заступником генерального секретаря Союзу спортивних клубів Туреччини. Крім того, він входить до складу молодіжного та аматорського футбольного комітету УЄФА (UEFA).

LOW SOON TECK

Член правління

З 1991 по 1993 рік Лов Сун Тек працював у Сінгапурі юристом, займаючись корпоративним та банківським законодавством у невеликій фірмі. Працював у Kuok/Kerry Group у Гонконгу, у Китайському операційному управлінні SCMP Group (що публікував газету South China Morning Post) на різних керівних посадах. Він відповідав за розвиток бізнесу, друк газет, тиражування та управління мережею роздрібних магазинів. У 2005 році Лов Сун Тек повернувся до Сінгапуру і почав працювати фінансовим аудитором Групи в Kuok Oils & Grains Pte Ltd. У 2006 році відбулося об’єднання компанії з Wilmar International Co. Ltd.. Лов Сун Тек пропрацював у ній Директором казначейства до 2009 року. Потім він продовжив кар’єру фінансового директора PACC Offshore Services Holdings, філії Kuok/Kerry Group (морська навігація). З 2013 по 2015 рік працював головним фінансовим директором у RCMA Group, компанії з управління мережевими постачаннями товарів. Досвід роботи Лов Сун Тек на керівних посадах у галузі фінансів, права та загального управління становить понад 20 років. 10 січня 2016 року він став головним фінансовим директором IHH Healthcare Berhad Group. Пан Лов Сун Тек закінчив юридичний факультет Національного університету Сінгапуру та отримав ступінь магістра Вищої школи бізнесу Чикаго (Booth School of Business).

ROSSANA ANNIZAH BINTI AHMAD RASHID

Член правління

У 2012 році Россана Аннізах Бінті Ахмат Рашид була призначена до Ради IHH Healthcare Berhad; член Ради та Правління ACIBADEM Sağlık Yatırımları Holding A.Ş. (Inc.) (партнер IHH). Крім того, вона є незалежним членом Ради директорів Parkway Trust Management Ltd. (“PTM”) – непрямої дочірньої компанії IHH. PTM управляє інвестиційним фондом Parkway Life Real Estate, зареєстрованим на Сінгапурській біржі. У 2016 році пані Россана – регіональний голова в Jardine Matheson Group у Малайзії та заступник голови Комітету з внутрішнього транспорту, незалежний (non-executive) член Ради директорів Jardine Matheson Companies Group.

Член Інвестиційної групи та Групи з управління інвестиційними ризиками у Фонді допомоги робітникам Малайзії (Malaysia’s Employees Provident Fund). У травні 2017 року – незалежний (non-executive) член Ради директорів Celcom Axiata Berhad.

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук