Чому Аджібадем? - Acıbadem Healthcare Services
Чому Аджібадем?

Чому Аджібадем?

Група медичних компаній Acıbadem (Аджибадем) відома у всьому світі високими стандартами охорони здоров’я та медичного туризму. Вона розпочала свою історію у сфері медичного обслуговування як невелика районна клініка у Стамбулі. Сьогодні Acıbadem (Аджибадем) – це бренд, який зайняв гідне місце серед світових лідерів у галузі охорони здоров’я, що складається з 24 клінік, 16 медичних центрів та інших допоміжних центрів обслуговування, які виконують роль не лише провідних постачальників медичних послуг, а й центрів медичного туризму.

Наша мета – розширити присутність за кордоном – почала здійснюватися у 2011 році з клініки Acıbadem Sistina у Скоп’є, Македонія. За цією подією надійшло придбання Tokuda Group та City Clinic Group у Болгарії у 2016 році. Поряд із цим придбанням, Група медичних компаній Acıbadem стала найбільшим постачальником медичних послуг у Болгарії. Після цього у 2017 році наша присутність за кордоном розширилась із запуском міжнародного медичного центру Acıbadem в Амстердамі, площа якого становить 5.000 квадратних метрів. У 2021 році після цього придбало Acıbadem Belmedic у Сербії, в результаті в Групі медичних компаній налічується 22 клініки та 18 медичних центрів у 5 країнах.

До Групи медичних компаній Acıbadem (Аджибадем) також входить Університет Acıbadem (Аджибадем), де здобувають освіту майбутні лікарі та медсестери. Студенти проходять подальшу клінічну підготовку в одній із клінік Acıbadem (Аджибадем).

Клініки та медичні центри Acıbadem (Аджібадем) з міжнародною акредитацією доступні всім закордонним пацієнтам. В Онкологічних центрах пацієнтам з усього світу надають усі види лікування: хірургію, хіміотерапію та променеву терапію. Крім передових Онкологічних центрів, в Acıbadem (Аджибадем) також входить кілька Кардіологічних центрів, Центрів трансплантації органів та Центрів екстракорпорального запліднення, Центр спортивної медицини, акредитований FIFA, та Центри роботизованої хірургії.

Група медичних компаній Acıbadem (Аджибадем) – це універсальний міжнародний центр, який надає послуги з організації медичного туризму. З моменту приземлення та до повернення додому пацієнти оточені увагою та турботою.

Для зручності Міжнародний центр обслуговування пацієнтів був спроектований як «універсальний» сервісний центр, в якому супроводжують кожного пацієнта з дня першого запиту до моменту повернення на батьківщину. Як тільки іноземні пацієнти вирішують приїхати до Туреччини для лікування, їм надають плани поїздок лікування в інформаційних офісах Acıbadem. На сьогоднішній день в Acıbadem понад 40 інформаційних офісів за межами Туреччини. Міжнародних пацієнтів тепло зустрінуть у нашому Health Point, як тільки вони прибудуть до аеропорту Туреччини Гості можуть скористатися Wi-Fi, поки очікують трансфер. Наші пацієнти будуть доставлені безпосередньо в готель або в клініку приватним транспортом. У Health Point, розміщених у клініках, вітають перекладачі (володіють 20 різними мовами), які супроводжуватимуть протягом усього лікування.

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук