Центри лікування хребта (Спинальні центри)- Acıbadem
Центр комплексного лікування хребта

Центр комплексного лікування хребта

Центр комплексного лікування хребта (Спінальний центр) Acibadem надає розширений пакет послуг, що виходить за межі традиційного підходу до лікування хребта.

Що таке Спінальний центр?

Центри лікування хребта (Спінальні центри) – медичні установи, що надають комплексну діагностику та лікування в одному місці. Комплексний спинальний центр Acibadem в Туреччині об’єднує в собі досвід фахівців світового класу в галузі ортопедії, хірургії хребта, нейрохірургії, неврології, радіології, торакальної хірургії, серцево-судинної хірургії, анестезіології, фізіотерапії та альміології, що займаються загальними та складними захворюваннями хребта. Всі лікарі мають широкий спектр знань, щоб глибоко розуміти стан хребта та скарги пацієнтів. Вони мають великі практичні компетенції, щоб підібрати відповідні варіанти діагностики та лікування для пацієнта, а також технології для проведення лікування найкращим чином.

Захворювання, які ми лікуємо

Комплексний спинальний центр Acibadem пропонує свій видатний досвід у лікуванні всього спектра захворювань хребта, починаючи з найпоширеніших захворювань хребта та закінчуючи найскладнішими випадками. Цей список містить:

 • Деформації хребта у дітей та дорослих: сколіоз (бічне викривлення хребта), гіперкіфоз (коли верхня частина спини аномально вигнута вперед), гіперлордоз (нижня частина спини значно викривлена всередину).
 • Дегенеративні захворювання хребта. Дана група захворювань є основною причиною болів у спині та знімає велику частку серед них. Серед них грижі міжхребцевих дисків, спричинені травмою чи віковим зношуванням; спинальний стеноз (звуження хребетного каналу); ішіас (здавлення або роздратування сідничного нерва); остеохондроз (стоншення хребетних дисків); спондилолістез (хребець зісковзує зі свого місця); радикулопатія (защемлення нервових корінців) та ін.
 • Пухлини хребта: можуть бути доброякісними (нераковими) або злоякісними; первинними (що виникають у хребті або спинному мозку) або метастатичними (коли рак з іншої локалізації поширюється на хребет).
 • Травми та переломи хребта: можуть бути спричинені нещасними випадками, спортивними травмами або іншими станами, що послаблюють хребці.
 • Інфекції хребта: зазвичай викликані бактеріями чи грибками.

Розширена діагностика захворювань хребта

У спинальному центрі Acibadem ми використовуємо новітні діагностичні інструменти для забезпечення відповідних рішень для лікування.

В арсеналі діагностики у нашої команди експертів є можливість використовувати візуалізацію скелетної системи (EOS) зі зменшеним опроміненням, комп’ютерний томограф Siemens Somatom зі наднизькою дозою опромінення та апарат оптичної оцінки постави DIERS formetric 4D для безрадіаційного поверхневого сканування, що використовується при подальшому спостереженні, що усуває необхідність у частих рентгенограмах. Апарати МРТ Siemens Magnetom 1.5T Avanto Fit та Siemens Magnetom 3T Skyra використовуються для діагностики захворювань хребта.

Викривлення виявляються за допомогою DIERS 4D Motion Lab для аналізу порушень постави та ходи та DIERS Myoline для оцінки м’язової сили, що дозволяє скоротити використання пристроїв візуалізації, що випромінюють радіацію.

 • Фіксація хребта. У цьому відділенні проектуються, виробляються та застосовуються динамічні брекети, що забезпечують 3D-корекцію. Усі процеси проводяться ортопедами, які є експертами у своїх галузях, під наглядом лікарів, які пройшли спеціальну підготовку.
 • Фізіотерапія та реабілітація. Наше відділення фізіотерапії спеціалізується на фізіотерапії сколіозу, знеболюванні та індивідуальних програмах навчання для наших пацієнтів. Вправи для лікування сколіозу, пілатес на реформері Combo, вправи з повним опором (TRX), тренування на балансувальному тренажері BOSU та вінг-йога виконуються навченими та сертифікованими фізіотерапевтами у цих галузях.
 • Перевірка постави. Викривлення хребта, постава та хода оцінюються за допомогою приладу DIERS 4D, який виконує топографію поверхні та аналіз постави без променевого навантаження. DIERS Myoline вимірює силу 28 різних м’язів постави та надає інформацію про їх стан. Поставу виправляють спеціально підібраними вправами.
 • Контроль над болем. Для пацієнтів із болями у спині альгологи проводять різні процедури для полегшення болю. Ін’єкції у хребет, електротерапія, гарячі та холодні аплікації та відповідні методи фізіотерапії підбираються спеціально для пацієнта.

Наявність усіх цих відділень в одному центрі дозволяє забезпечити цілісний процес лікування та покращити результати.

Мінімально інвазивна хірургія хребта

Коли потрібна операція на хребті, ми віддаємо перевагу мінімально інвазивним методам, коли це можливо. Потрібні менші за розміром розрізи, що викликає менше кровотеч, менше травмуються м’язи та тканини. Це допомагає звести до мінімуму післяопераційні ускладнення та прискорити відновлювальний період. Мінімально інвазивна операція на хребті може застосовуватися при дискектомії (хірургії грижі міжхребцевого диска), декомпресії нерва, спондилодезі та, як правило, у більшості випадків, коли потрібна операція на хребті.

Для цього виду хірургії необхідне спеціальне обладнання. У Центрі комплексного лікування хребта Acibadem наші хірурги використовують спеціально розроблений мікроскоп для операцій на хребті Zeiss Tivato 700. Пристрої Karl Storz & Ethicon використовуються для мінімально інвазивних операцій на хребті з відеоторакоскопією. Безпечне та надійне розміщення гвинтів та інших інструментів забезпечується пристроєм візуалізації Medtronic O-arm та навігаційною системою Stealth Station.

При складних деформаціях хребта ми використовуємо технологію 3D-друку, щоб створити модель хребта в натуральну величину та спланувати лікування.

Просунута хірургія сколіозу

Золотим стандартом лікування тяжкого сколіозу є хірургічний спондилодез. Метод працює шляхом зрощування двох або більше хребців у тверду кістку для виправлення викривлення. Новою та дуже передовою процедурою в цій галузі є транспендикулярна фіксація хребетного стовпа (VBT). Це малоінвазивна методика, що застосовується в основному у дітей та підлітків. На відміну від традиційного спондилодезу, VBT виправляє викривлення, не перешкоджаючи гнучкості хребта або зростанню пацієнта. Команда Центру комплексного лікування хребта Acibadem успішно застосовує новий метод із 2014 року. Це робить нас одним із найдосвідченіших центрів хірургії VBT у світі.

Чому спинальний центр Acibadem?

 • Зоряна команда медичних експертів. Наша команда робить свій внесок у глобальну науку про хребти, проводячи дослідження, впроваджуючи нові методи та співпрацюючи з міжнародними клініками та асоціаціями хребта.
 • Знання та досвід, яким ви можете довіряти. Щорічно у нашому центрі проводиться понад 4000 амбулаторних консультацій та понад 300 операцій на хребті.
 • Мультидисциплінарний підхід. Експерти зі всіх суміжних областей медицини об’єднують свої зусилля, щоб розробити комплексний план лікування саме для вас.
 • Найновіші технології та обладнання. Дбаючи про безпеку пацієнтів, ми постійно інвестуємо у новітні інструменти та пристрої.
 • Обслуговування пацієнтів класу А (першокласне обслуговування пацієнтів). Якщо ви вирішите відправитися на лікування хребта до Туреччини, наш міжнародний центр для пацієнтів подбає про те, щоб задовольнити усі ваші потреби.

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук