Трансплантація волосся - Acıbadem
ЦЕНТР ТРАНСПЛАНТАЦІЇ ВОЛОССЯ

ЦЕНТР ТРАНСПЛАНТАЦІЇ ВОЛОССЯ

Центр трансплантації волосся Acıbadem – ідеальне рішення для процедур з пересадки волосся, де досвідчені медичні фахівці забезпечують максимально комфортну обстановку, турботу про Ваше здоров’я та благополуччя.

Що таке пересадка волосся?

Випадання волосся викликає дискомфорт у кожної людини, незалежно від віку та статі (проте ця проблема особливо поширена серед чоловіків). Тому пересадка волосся вважається одним з методів естетичної хірургії, здатним змінити життя людей, які втрачають/позбавилися волосся через облисіння або з інших причин.

Операції з пересадки волосся завжди були популярними серед відомих людей, і в наші дні щодня з’являються новини про ці процедури серед знаменитостей, таких як Ілон Маск або Уейн Руні. Завдяки розробкам медичних технологій, що використовуються в цій галузі, за останні роки пересадка волосся стає все більш популярною, оскільки тепер вона доступніша, ніж будь-коли, відновлення займає менше часу, а сам процес безболісний.

По суті, в області трансплантації волосся, що все ще розвивається, існує три методи; проте всі вони полягають у перенесенні здорових волосяних фолікулів з певних частин голови на ділянки з тонким волоссям або без нього. Ця операція забезпечує відносно швидке одужання, хоча час відновлення може змінюватись в залежності від використовуваного методу. Якщо випадання волосся має негативний психологічний вплив, немає жодних перешкод для проходження лікування в Центрі трансплантації волосся Acıbadem з передовими технологіями, за допомогою яких легко усуваються негативні наслідки випадання волосся.

Пересадка волосся у Туреччині

За рахунок зручного географічного розташування, чудових історичних місць та пейзажів, а також великого вибору житла (від розкішних до недорогих готелів) Туреччина зайняла провідні позиції у сфері туризму, у тому числі й оздоровчого. Завдяки передовим медичним центрам та досвідченим спеціалістам, за останні роки Туреччина, безумовно, стала однією з найпопулярніших країн для проведення операцій з пересадки волосся. Враховуючи невисоку вартість цієї операції в Туреччині, порівняно з цінами у Великій Британії, США та Європі, все більше пацієнтів вибирають трансплантацію волосся в Туреччині.

Скільки коштує пересадка волосся?

Звичайно, у світі немає фіксованої ціни на операції із трансплантації волосся. Проте орієнтовна ціна у Великій Британії варіюється від 5000 до 15000 фунтів стерлінгів, а в США – від 4000 до 20000 доларів. Така ж операція в Туреччині коштує набагато дешевше, навіть з урахуванням проживання в розкішному готелі, транспорту, послугах перекладача та післяопераційного догляду. Крім того, можна потім залишитися в Туреччині, відпочити та насолодитися чудовими краєвидами міста.

Методи пересадки волосся

Технологія пересадки волосся пройшла довгий шлях за короткий час. На ранніх етапах, а саме до 1940-х років, методи трансплантації волосся були вкрай обмежені, і в цілому в цьому напрямку медицини був відсутній досвід порівняно з можливостями, що сьогодні відкрилися для фахівців. В 1939 японський дерматолог Судзі Окуда описав перші спроби трансплантації волосся в сучасному медичному світі. Хоча про цю процедуру мало інформації, він використовував техніку, дуже схожу на пересадку волосся методом FUE. Звідки витяг волосяні фолікули невеликими круговими надрізами і прикріпив їх до облисілої голови свого пацієнта. За його словами, операція пройшла успішно.

Наступна подія історичної важливості у галузі трансплантації волосся відбулася на початку 1950-х років. Досвідчений дерматолог Норман Орентрайх, якого вважають батьком сучасної трансплантації волосся, почав проводити експерименти у цій галузі. У своїй техніці він намагався переміщати групи волосяних фолікулів. Він також виявив, що переміщені фолікули можуть призвести до зростання волосся в хворих або облисілих областях шкіри. Оскільки його метод задіяв групи фолікулів, пошкоджуючи великі ділянки, результати були такими природними, як хотілося б. У наступні десятиліття експерти по всьому світу вигадували нові методи, які дозволяють досягти кращих результатів, забезпечуючи все менше пошкоджень шкіри голови. Сьогодні серед хірургів стали популярні три методи: FUE, FUT та DHI.

FUE (вилучення фолікулярних одиниць)

Вилучення фолікулярних одиниць, скорочено – трансплантація волосся FUE – одне з останніх досягнень у трансплантації волосся. Грунтуючись на першовідкриття Судзі Окуда, цей метод індивідуального видалення фолікулярних одиниць за допомогою голок і травмування шкіри вперше був застосований в 1989 році. Проте до такого широкого застосування, як сьогодні, пройшло багато часу для оптимізації цього методу. У наступні десятиліття пошкодження під час проведення операції цим методом ставали дедалі менше. Зараз цей метод по праву вважається найпопулярнішим у галузі трансплантації волосся – він забезпечує високу точність, а кінцевий результат виглядає максимально природним.

Існує також три типи пересадки волосся методом FUE:

Sapphire FUE

В операціях Sapphire FUE замість сталевих голок використовують сапфірові леза для вилучення трансплантатів і фолікулів. Ці сапфірові леза забезпечують ще більш точну трансплантацію під час операції та швидший час відновлення для пацієнтів (приблизно тиждень).

microFUE

Метод Micro FUE – найточніший із усіх методів FUE. У техніці Micro FUE використовують тонкі голки діаметром 0,6-0,8 мм, прикріплені до мікромотора, завдяки якому скорочується тривалість операції в порівнянні з іншими методами.

Long Hair FUE

Техніка FUE для довгого волосся застосовується для пацієнтів, які не хочуть голити голову наголо перед операцією. Після того, як волосся виростає на потилиці і з боків голови, прямокутна ділянка волосся із задньої частини голови збривається, а волосяні фолікули з цієї ділянки переносяться на потрібні ділянки шкіри голови. Цю прямокутну частину волосся можна приховати, зачесавши довше волосся на маківці і з боків голови до повного загоєння.

FUT (трансплантація фолікулярних одиниць)

Пересадку волосся FUT використовують менше, тому що це більш старий метод порівняно з FUE та DHI, які частіше використовуються досвідченими та технологічно просунутими центрами трансплантації волосся у сучасному світі. Різниця між операцією з пересадки волосся FUE і FUT полягає в тому, що фолікули видаляються та переносяться групами, а не по одному. Цей метод більш ефективний для пацієнтів, яким потрібна трансплантація волосся на великій ділянці голови, однак у нього є деякі недоліки: триваліший і болючіший період відновлення, а також шрам у вигляді горизонтальної смуги на задній частині шкіри голови (хоча його можна легко приховати під волоссям).

DHI (пряма імплантація волосся)

Пересадка волосся DHI – найновіший метод у світі трансплантації волосся. Його принцип такий самий, як і у пересадки волосся методом FUE, при якому волосяні фолікули витягують і прикріплюють по одному двома різними пристроями. Головна перевага методу DHI полягає в тому, що один пристрій, схожий на ручку, поєднує процеси операції: вилучення та прикріплення волосяних фолікулів до облисілої частини шкіри голови, тим самим значно скорочуючи тривалість процедури.

Етапи подорожі з пересадки волосся

Після прибуття до Туреччини та після реєстрації в готелі Ви можете відвідати Центр трансплантації волосся Acıbadem, пройти попереднє обстеження та здати необхідні аналізи. За результатами діагностики фахівець обирає найкращий метод для трансплантації волосся та визначає необхідну кількість трансплантатів. На цьому етапі Ви маєте можливість поставити будь-яке питання щодо процедури та отримати консультацію медичних експертів Acıbadem, щоб переконатися в наданні найкращого лікування та отриманні бажаного результату після операції.

Після остаточних аналізів крові та передопераційної підготовки Вас направлять до операційної. На шкіру голови наносять місцевий анестетик, хірург проводить операцію із застосуванням раніше обраного експертами найбільш прийнятного для Вас методу пересадки волосся. Після процедури Вас можуть виписати того ж дня. Досвідчений медичний персонал Центру трансплантації волосся Acıbadem надасть найкращий післяопераційний догляд та подбає про Вас. За необхідності можуть бути призначені додаткові консультації для спостереження за Вашим одужанням протягом найближчих днів. Незалежно від використовуваного методу Ви зможете повернутися до свого повсякденного життя менш ніж за тиждень, а повністю відновитись – протягом місяця.

Часті питання

  • Скільки триває ефект від пересадки волосся?

Донорська область, обрана для операції з пересадки, містить найміцніші волосяні фолікули. З цієї причини Ви не втратите волосся на тій частині голови, де проводилася операція, і волосся в цій області майже в будь-якому випадку залишиться назавжди.

  • Який спосіб пересадки волосся мені підходить?

Визначитись з методом пересадки волосся без проведення необхідних аналізів та попереднього обстеження неможливо. Провідні медичні експерти у галузі трансплантації волосся зможуть визначити найбільш підходящий метод під час передопераційної підготовки у Центрі трансплантації волосся Acıbadem.

  • Чи потрібна анестезія під час пересадки волосся?

Так, перед операцією на шкіру голови буде нанесена місцева анестезія. Під час процедури Ви повністю не спите, але не будете нічого відчувати на шкірі голови протягом певного періоду часу після операції.

  • Чи слід мені голити голову перед пересадкою волосся?

Найчастіше так, але до прибуття в клініку Вам краще нічого не робити, тому що, при необхідності, перед операцією наші спеціалісти зроблять усі підготовчі процедури.

  • Чи відростає волосся в донорській зоні?

Технічно, оскільки волосяні фолікули видаляються з донорської області, вони не зростатимуть знову. Однак завдяки передовим методам вибору окремих трансплантатів волосся методами FUE та DHI неможливо буде побачити відсутність волосся у донорських областях після повного одужання (на відміну від пересадки волосся методом FUT).

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук