Гастроентерологія - Acıbadem
ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ

ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ

У клініках гастроентерології проводиться діагностика та лікування захворювань органів травлення. Крім того, у клініках є спеціалізований центр для лікування запальних захворювань кишківника.

Послуги, що надаються клініками:

  • Діагностика та лікувально-інтервенційне лікування захворювань, що розвиваються в органах, що відносяться до травної системи (стравохід, шлунок, тонкий і товстий кишечник, анальна область, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза та очеревина)
  • Лікування кислотного рефлюксу
  • • Лікування аноректальних захворювань

Крім гастродуоденоскопії та колоноскопії, технологічно добре обладнані Відділення ендоскопії дозволяють регулярно проводити такі процедури високого рівня складності, як ЕРХП.

Центр хвороби Крона та коліту

Хвороба Крона може розвиватися в одній або декількох областях стравоходу, шлунка, тонкого або товстого кишечника або у всіх органах травної системи та викликати потовщення та виразки в органах травлення. Виразковий коліт розвивається в товстій кишці. Він описується як захворювання, яке виникає у шарі, що вистилає внутрішню частину товстої кишки (слизова оболонка). Захворювання призводить до запалення та кровотечі ран (виразок) у слизовій оболонці. Так як це захворювання – хронічне, його необхідно контролювати. Наш центр спеціально створений для лікування груп таких захворювань, як згадані вище, частота виникнення яких збільшилася в останні роки, та надає всі необхідні послуги для їх лікування. У нашому центрі діагностика та лікування зазначених захворювань здійснюється спеціалістами у галузі гастроентерології та хірургії відповідно до новітніх технологій.

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук