Endometriosis - Acıbadem Healthcare Services
Endometriosis

Endometriosis

Ми тут, щоб перемогти ендометріоз (Ендометріоз вилікуємо)

Ендометріоз є одним із найпоширеніших гінекологічних захворювань у жінок у всьому світі. З кожним роком кількість жінок із діагнозом ендометріоз збільшується. Імовірно, близько 200 мільйонів жінок у світі страждають від цього захворювання. На щастя, воно несмертельне. Однак воно може викликати стомлюваність, сильний біль під час менструального циклу та статевого акту, біль при сечовипусканні та безпліддя. Центр передового досвіду в галузі ендометріозу Acıbadem прагне запропонувати найбільш ефективне лікування та має міжнародно визнаний досвід у цій галузі. Незалежно від складності випадку, Acıbadem надає висококваліфіковану команду та передові діагностичні та хірургічні технології, необхідні для перемоги над ендометріозом. Пацієнти, які страждають на ендометріоз, подорожують по всьому світу, але зрештою звертаються за лікуванням в Acıbadem.

Що таке ендометріоз?

Ендометріоз або «шоколадна кіста» є хворобливим утворенням, при якому тканина, схожа на внутрішні стінки матки або «ендометрій», виростає з матки. Ендометріоз вражає яєчники, фалопієві труби та лінії малого тазу. Оскільки він товщає і кровоточить, захворювання викликає кілька симптомів, що знижують якість життя пацієнта. Одна з 10 жінок, які мають менструальний цикл, страждає на ендометріоз.

Симптоми ендометріозу

Симптоми ендометріозу відрізняються:

  • Хронічна втома
  • Сильні болі під час менструального циклу та статевого акту
  • Біль під час сечовипускання
  • Порушення дефекації
  • Безпліддя
  • Сильна кровотеча
  • Діарея
  • Запор
  • Нудота під час менструації

Ендометріоз викликає втрату балансу здоров’я та якості життя у жінок, оскільки ці тяжкі чи хронічні симптоми впливають на їхню повсякденну діяльність, сексуальні відносини та згоду на життя. Однак ці симптоми можуть взагалі не проявлятися, що унеможливлює діагностику ендометріозу. В результаті для діагностики захворювання потрібний УЗД або інший діагностичний інструмент.

Діагностика ендометріозу

Симптоми ендометріозу схожі на інші гінекологічними проблемами. Точна діагностика ендометріозу потребує спеціальних знань та досвіду, таких як фізикальне обстеження та візуалізація. Коли ендометріоз не може бути діагностований і, отже, не лікується або лікується неправильно, це може призвести до інших тазових розладів і навіть безпліддя. Рання діагностика досвідченим гінекологом та акушером, що спеціалізується на хірургії ендометріозу та ендометріальної кісти, економить час та енергію пацієнтки, підвищуючи її довіру до лікування.

Хірургічне лікування ендометріозу

Хірургічне лікування ендометріозу може бути заплановане, коли симптоми тяжкі та/або медикаментозне лікування виявляється. Хірургічне втручання є кращим методом лікування за наявності анатомічних порушень органів малого тазу або непрохідності кишківника та сечовивідних шляхів. Як правило, краще консервативний метод, при якому зберігається тканина матки та яєчника (хірургічне видалення тільки тканини ендометрію). Операція проводиться за допомогою лапароскопічної хірургії та роботизованої хірургії.

Найважливішим моментом у хірургії ендометріозу є великі знання та великий досвід хірурга для успішного результату. Виконання цієї операції недосвідченим лікарем може призвести до високої частоти ускладнень під час операції (кровотечі, пошкодження судин, сечовивідних шляхів, кишківника, свищів) та рецидивів захворювання в ранньому післяопераційному періоді. Ці наслідки також можуть бути пов’язані з незавершеною операцією. При успішній операції можлива спонтанна вагітність, безболісне життя та низька частота рецидивів.

Чому пацієнти обирають центр ендометріозу Acıbadem?

Acıbadem має новаторський центр лікування ендометріозу не тільки у Туреччині, а й у світі. Центр ендометріозу Acıbadem названий «Мультидисциплінарним центром з передовим досвідом у галузі ендометріозу» з акредитації корпорації Surgical Review Corporation (SRC). Acıbadem є 1-м у Туреччині, 2-м у Європі та 6-м у світі багатопрофільним центром передового досвіду в галузі ендометріозу. SRC – некомерційна організація з безпеки пацієнтів, базується в США та надає акредитації хірургічним установам та медичним працівникам. SRC очікує 100 успішних операцій з ендометріозу щорічно у клініці. Крім того, є різні важливі вимоги для подання заявки на цю акредитацію. Acıbadem має честь бути другою клінікою, акредитованою SRC у цій галузі в Європі.

Крім того, директор центру Танер Уста, професор гінекології та акушерства, прийнятий у SRC. Він також є експертом у галузі ендометріозу, тазового болю та роботизованої хірургії з гарним послужним списком у Франції, Німеччині та Туреччині. Танер Уста зі своєю «спеціалізацією в галузі нейропельвеології» використовує нову медичну концепцію для лікування хронічного тазового болю в Acıbadem.

Центр ендометріозу Acıbadem дає можливість жінкам отримати найбільш оптимальне лікування. Великий досвід та відточені навички наших лікарів мають величезне значення для успішного лікування ендометріозу.

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук