ЛОР (вухо, ніс та горло) - Acıbadem
ОТОЛАРІНГОЛОГ (ЛОР)

ОТОЛАРІНГОЛОГ (ЛОР)

Ця галузь вимагає спеціальної підготовки. На додаток до стандартного навчання, наші досвідчені фахівці відділення отоларингології та аудіології у клініках ACIBADEM пройшли спеціалізовану підготовку. Наші клініки оснащені високотехнологічною апаратурою, тому процедури лікування ЛОР-органів, доступні в даний час у всьому світі, виконуються успішно.

У відділенні отоларингології клініки ACIBADEM вас обстежать у сучасній повністю обладнаній кімнаті (жорсткий та гнучкий ендоскоп; стробоскоп; цифрова система запису) висококваліфіковані лікарі, які забезпечать вам належне лікування. Отоларингологи клініки ACIBADEM тісно співпрацюють з іншими фахівцями для надання комплексної допомоги пацієнтам.

У нашій клініці лікують наступні захворювання вуха, носа та горла.

Отологія/ Нейротологія

Відділення отології/нейротології виконує такі процедури: лікування тиннітуса, запаморочення; оперативне втручання при порушенні барабанної перетинки та середнього вуха, отосклерозі; діагностика та лікування втрати слуху; кохлеарна імплантація (також відома як установка біонічних вух); реабілітація за допомогою слухових апаратів та супровід при хірургічній імплантації слухових апаратів; також хірургія вродженої атрезії вушної раковини; встановлення слухового апарату кісткового звукопроведення; корекція мікротії.

Хірургічне лікування отоларингологічного раку

Отоларингологічна хірургія з використанням найсучасніших методів проводиться для діагностики та лікування доброякісних та злоякісних пухлин щитовидної залози та шиї, вуха, носа, горла, порожнини рота, носових ямок, гортані, слинних залоз. Крім хірургічного лікування, у наших клініках проводиться післяопераційне відновлення некрозу м’яких тканин та онкологічне лікування.

Ринологія

Наше відділення ринології успішно проводить медичні та хірургічні процедури для діагностики та лікування закладеності носа, лікування алергії, а також медикаментозного та хірургічного лікування синусових патологій. Ми пропонуємо успішне вирішення вроджених проблем носа, таких як атрезія хоан.

На сьогоднішній день широко застосовуються ендоскопічні методи синусотомії. У нашій клініці використовується найновіша хірургічна навігаційна система, яка знижує ризик ускладнень, що виникають у результаті операції. Таким чином, потенційні побічні ефекти майже зводяться до мінімуму. Ця технологія є особливо корисною для пацієнтів, які перенесли операції, що призводять до зміни анатомії або пацієнтів з пухлинами.

Лицьова пластична хірургія

Лицьова пластична хірургія є областю, яка значно розвинулася останніми роками. Крім ринопластики, ми пропонуємо безліч процедур, у тому числі: корекція відстовбурчених вух; корекція зморшок на обличчі (ботокс, філери); підтяжка обличчя (хірургічна або підтяжка нитками), підтяжка шиї, корекція опущених повік та блефаропластика (видалення очного мішка). У клініці також успішно проводиться ортогнатична хірургія.

Дитяча клініка захворювань вуха, носа та горла є одним із небагатьох центрів, які пропонують таке комплексне лікування. Наші лікарі-фахівці здійснюють операції не тільки на мигдаликах або аденоїдах, які зазвичай проводяться в дитячому відділенні отоларингології, але й лікування вроджених аномалій (народжених без вух чи носа, ущелини піднебіння), розладів дихання, пов’язаних з вродженими аномаліями горла та вродженими кістами та новоутвореннями.

Порушення голосу та дисфагія (розлад ковтального рефлексу)

Відділення, що займаються порушеннями голосу та розладами ковтального рефлексу, забезпечує необхідні обстеження, реабілітацію, лікування та хірургічне втручання при таких порушеннях, як дисфонія (втрата голосу), порушення голосу, затруднення ковтання та сіалорея (надмірне слиновиділення).

Лазер СО2 Lumenis працює на основі ультрасучасних технологій і зараз доступний у небагатьох медичних закладах по всьому світу. Наші досвідчені фахівці використовують пристрій для лікування таких захворювань, як порушення голосових зв’язок (поліпи, осередкові ураження), стеноз трахеї (пухлини) та рак горла. Пухлини рота та носа, а також осередкові ураження шкіри можуть бути оброблені лазером із мінімальною кровотечею. Також відомо, що лазер є надзвичайно корисним методом у лікуванні папіломи, вірусної інфекції дихальних шляхів. Лазер також успішно використовується для лікування уражень шкіри у пластичній хірургії CO2-лазером.

Хропіння та порушення сну

Пацієнти, які страждають на хропіння і апное уві сні, проходять обстеження в нашій клініці. Порушення сну визначаються в лабораторії сну, після чого пропонуються відповідні методи лікування (хірургічні або CPAP – маска, яка керує тиском повітря, щоб тримати дихальні шляхи відкритими).

Аудіологія та дефекти мови

У відділенні аудіології та мовленнєвих порушень проводяться такі процедури: перевірка слуху, перевірка рівноваги, реабілітація дзвону у вухах; лікування порушень рівноваги; терапія мови та дисфагії; підбір та використання слухових апаратів; кохлеарні імплантати у пацієнтів, які страждають на вроджену або прогресуючу втрату слуху після народження. Усі тести перед будь-якою процедурою та реабілітація після процедури надаються нашими фахівцями-аудіологами. Наш відділ аудіології використовує передові технології та аудіологічні тести проводяться у стандартних звуконепроникних приміщеннях. Клініка надає відеозапис, калоричні проби та позиційні тести. Пацієнтам пропонуються слухові апарати на вибір для імплантації. Клініка оснащена всіма технологіями, необхідні для лікування шуму у вухах.

Що таке кохлеарний імплантат?

Кохлеарний імплантат (біонічний вушний імплантат) – це комп’ютеризований пристрій, який може відновити слух у людей з важкою та глибокою нейросенсорною приглухуватістю (нервовою глухотою). Це єдина медична технологія, здатна відновити одне із п’яти почуттів людини — слух. Люди, яким не допомагають слухові апарати, звертаються до кохлеарної імплантації. У всьому світі налічується понад 400 000 дітей та дорослих, які користуються кохлеарними імплантатами. На відміну від слухового апарату, який посилює звук, що надходить, кохлеарний імплантат перетворює звукові хвилі в електричні сигнали. Слухові апарати вимагають функціонування волоскових сенсорних клітин у внутрішньому вусі, тоді як кохлеарні імплантати обходять пошкоджені волоскові клітини і перетворюють мовні та оточуючі звуки в електричні сигнали та посилають ці сигнали на слуховий нерв.

Кохлеарний імплантат складається із двох основних компонентів:

  • Внутрішній компонент, який складається з невеликого електронного пристрою, який хірургічно імплантується під шкіру за вухом, підключається до електродів, які вставляють усередину равлика.
  • Зовнішній компонент, що носиться за вухом, що складається з процесора мовного сигналу, мікрофона та батарейного відсіку.

Мікрофон захоплює звук, дозволяючи процесору мовного сигналу переводити їх у відмітні електричні сигнали. Ці сигнали або «коди» проходять вгору тонким кабелем і передаються по шкірі через радіохвилі до імплантованих електродів у равлику. Сигнали електродів стимулюють слухові нервові волокна, які передають інформацію у мозок, де вона інтерпретується як значний звук.

Операції з кохлеарної імплантації

Кохлеарна імплантація зазвичай проводиться у амбулаторних умовах під загальним наркозом. Розріз робиться за вухом, щоб відкрити соскоподібну кістку, що веде до середнього вуха. Після отримання доступу до простору середнього вуха, у равлику робиться отвір та вводяться електроди імплантату. Потім електронний пристрій в основі електродних грат поміщається під шкіру за вухом.

Ця операція проводиться у дорослих та дітей старше 12 місяців, які не користуються слуховими апаратами.

Команда по роботі з кохлеарними імплантами

Наша команда складається з нейрохірурга та двох лікарів аудіології з великим досвідом роботи в галузі патологій вуха. Передопераційна оцінка, інтраопераційні виміри та післяопераційна реабілітація кожного пацієнта виконуються з використанням сучасних технологій. Операція проводиться з використанням найсучаснішого медичного обладнання, забезпечуючи максимальний рівень безпеки для життя пацієнта.


ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук