Торакальна (грудна) хірургія - Acıbadem
ХІРУРГІЯ ОРГАНІВ ГРУДНОЇ КЛІТКИ (ТОРАКАЛЬНА ХІРУРГІЯ)

ХІРУРГІЯ ОРГАНІВ ГРУДНОЇ КЛІТКИ (ТОРАКАЛЬНА ХІРУРГІЯ)

Хірургія органів грудної клітки (торакальна хірургія) в Acıbadem у Туреччині

Торакальна хірургія займається лікуванням патологій грудної клітки, включаючи рак легень. В Acıbadem у Туреччині доступні нові малоінвазивні методи.

Що таке торакальна хірургія?

Торакальна хірургія, або хірургія органів грудної клітки, займається лікуванням органів, розташованих у грудній клітці. Вона може знадобитися у будь-якому віці з багатьох причин, від уроджених аномалій у немовлят до травм або захворювань грудної клітки у дорослих. Торакальна операція може торкатися трахеї, легень, середостіння, діафрагми, стравоходу або грудної стінки. До найчастіших показань до операції грудної клітки відноситься рак, включаючи рак легенів та рак стравоходу. Але також така хірургія необхідна при багатьох інших захворюваннях, таких як травми, гастроезофагеальний рефлюкс, синдром торакального виходу (TOS) або гіпергідроз (надмірне потовиділення). Операцію можна виконати як відкритим, так і малоінвазивним способом.

Торакотомія

Торакотомія – це серйозна хірургічна операція, яка шляхом розтину грудної клітки дозволяє досягати органів через ребра або грудну кістку. Торакальний хірург може застосувати відкриту торакотомію під час роботи на великій площі грудної клітки або легені. Метод часто використовується для таких процедур, як клиноподібна резекція (видалення невеликої частини легені), лобектомія (видалення частки легені), пневмонектомія (повне видалення легені). Езофагектомія або видалення великої частини стравоходу – ще одна поширена процедура. Пухлини вилочкової залози, або тимоми, можуть вимагати видалення вилочкової залози (тимектомія). У деяких випадках тимектомія може використовуватись як частина лікування міастенії.

У відділенні торакальної хірургії Acıbadem основні операції на грудній клітці проводяться з мультидисциплінарним підходом. Наші досвідчені торакальні хірурги співпрацюють зі спеціалістами в галузі радіології, онкології та гастроентерології, щоб забезпечити комплексне лікування та позитивні результати для кожного пацієнта.

Малоінвазивна торакальна хірургія

Останні медичні розробки у торакальній хірургії підвищують комфорт пацієнтів за рахунок малоінвазивної операції. Використовуючи відеокамери, нові малоінвазивні способи забезпечують доступ через менші розрізи. На відміну від відкритої хірургії грудної клітки малоінвазивні методи не вимагають розрізання ребер або грудини. Доступні два варіанти малоінвазивної хірургії органів грудної клітки:

Відеоасистована торакальна хірургія (VATS): VATS – це малоінвазивний хірургічний метод з використанням мікроінструментів та невеликих розрізів довжиною від 2 до 3 см. Крихітна відеокамера вводиться через один із розрізів, щоб торакальний хірург міг переглядати грудну порожнину на моніторах з високою роздільною здатністю.

Роботизована торакальна хірургія: Ця хірургічна процедура схожа на VATS, але включає в себе керовану торакальним хірургом на консолі роботизовану систему. Хірургія органів грудної клітки за допомогою робота виконується через невеликі розрізи з використанням роботизованих інструментів, що дозволяють виконувати широкий діапазон рухів.

Основні переваги малоінвазивних торакальних операцій: мінімальне пошкодження тканин, менша кількість ускладнень, більш коротке перебування у клініці, зменшення болю у грудній клітці після операції, менші шрами, швидше відновлення після операції та високий рівень комфорту пацієнтів.

Кому підходить малоінвазивна торакальна хірургія?

Майже всі традиційні операції органів грудної клітки можна виконувати з використанням малоінвазивних методів. У відділенні торакальної хірургії Acıbadem це перший варіант для кожного пацієнта, якому потрібна операція органів грудної клітки. Проте малоінвазивна хірургія – не найкраще рішення для всіх. Деяким пацієнтам може знадобитися відкрита операція, залежно від патології та її локалізації. Найбільш підходяще лікування для кожного пацієнта визначається після детальної оцінки на мультидисциплінарному консиліумі за участю досвідчених лікарів у галузі медичної онкології, радіаційної онкології, пульмонології, торакальної хірургії, радіології, патології та ядерної медицини.

Як довго потрібно перебувати в клініці?

Скільки часу знадобиться для відновлення після операції грудної клітки залежить від кожного випадку, застосовуваної хірургічної процедури та навичок торакального хірурга, який виконує операцію. Порівняно з відкритою операцією, як правило, після малоінвазивних процедур час відновлення є меншим. У відділенні торакальної хірургії Acıbadem середня тривалість перебування в клініці варіюється від 1 до 4 днів. Зазвичай після операції з лікування раку легень час перебування у відділенні інтенсивної терапії становить 1 ніч. Після деяких інших операцій такої потреби немає.

Що відбувається після процедури?

Хірургія по-різному впливає на пацієнтів. Період післяопераційного відновлення може змінюватись в залежності від історії хвороби пацієнта, загального стану здоров’я та досвіду хірурга. Зазвичай пацієнти після малоінвазивних процедур можуть повернутися до свого звичного життя через 1-5 днів після виписки, тоді як відкрита операція потребує кількох тижнів для відновлення. Після закінчення лікування наша медична команда забезпечує кожного пацієнта конкретними інструкціями щодо післяопераційного догляду, фізичної активності, дієти та подальших обстежень.

Типи операцій органів грудної клітки в Acıbadem

Відділення торакальної хірургії Acıbadem надає повний спектр послуг з діагностики та лікування складних захворювань органів грудної клітки, включаючи сучасні хірургічні методи, що застосовуються у деяких передових медичних центрах по всьому світу. Захворювання, які ми лікуємо:

  • Рак легень: Acıbadem відома своїми видатними досягненнями у хірургії раку легень. Наша команда була першою у Туреччині, яка запровадила однопортову торакоскопію з відеозв’язком для лікування раку легенів на ранній стадії.
  • Рак стравоходу. Може знадобитися езофагектомія або хірургічне видалення частини стравоходу. У деяких випадках операція може проводитись малоінвазивними методами.
  • Кісти та пухлини середостіння. Можлива хірургічна резекція малоінвазивними методами.
  • Емфізема. Хірургія емфіземи може допомогти деяким пацієнтам краще дихати та збільшити тривалість життя у випадках, коли ліків недостатньо.
  • Захворювання плеври. Операції з лікування мезотеліоми плеври, проблем з плевральним простором, включаючи торакоцентез, трубчасту торакостомію, шунтування плеврального випоту, лікування пневмотораксу, плевректомію, декортикацію та дренування, а також резекцію емпієми.
  • Деформації грудної клітки. Операції, пов’язані з відновленням грудної клітки, гребеня та інших деформацій чи травм грудної клітки.
  • Вроджені вади грудної клітки у дітей. Зазвичай ми використовуємо закриті, малоінвазивні методи із крихітними розрізами для лікування дітей.
  • Синдром грудного виходу. Операція TOS використовується для полегшення компресії та симптомів.
  • Гіпергідроз. Грудна симпатектомія – це операція на нерві, яка може допомогти від надмірного потовиділення.

Чому варто вибрати Acıbadem для торакальної хірургії?

Для успішних результатів у торакальній хірургії необхідні передове обладнання та великий досвід. В Acıbadem працюють торакальні хірурги світового класу з міжнародним досвідом, у тому числі президент найбільшої у світі асоціації торакальної хірургії, Європейської ради кардіоторакальної хірургії (ЄРКТХ). Наша команда була однією з перших у світі та першою в Туреччині, яка впровадила однопортовий метод VATS, який на сьогоднішній день вважається найменш інвазивною хірургією раку легенів. Сучасне обладнання та мультидисциплінарний підхід сприяють покращенню якості життя пацієнтів.

Новини та статті на цю тему

ВІЗИТ ТОРАКАЛЬНОГО ХІРУРГУ КЛІНІКИ АДЖИБАДЕМ
ВІЗИТ ТОРАКАЛЬНОГО ХІРУРГУ КЛІНІКИ АДЖИБАДЕМ

7 жовтня 2014 року на базі Кіровоградської Обласної лікарні відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання інтенсивної терапії та сучасні аспекти ендоскопічної хірургії». До участі в конференції в якості іноземного спікера було запрошено доцента клініки Аджібадем Бакиркьої доктора Ердала Окура — торакального хірурга, члена Європейської Асоціації торакальних хірургів, Турецького центру респіраторних досліджень, Турецького торакального центру. Інтерес до […] Читати далі

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук