Лікування раку в Туреччині (Онкології) - в Acıbadem
Лікування Раку (Онкологія)

Лікування Раку (Онкологія)

МИ ОБ’ЄДНАЄМОСЯ ПРОТИ РАКУ!

Ми знаємо, що протистояти раку – найважче випробування у житті людини. Це боротьба 24 години на добу, яка може виснажити і ваш мозок, і ваше тіло.

У цей важкий період успішні результати вимагають завзятості та самовідданості. Мультидисциплінарний підхід, досвідчена команда та передові технології дозволяють нам – Групі медичних компаній Acıbadem – надавати будь-яке необхідне лікування.

Мультидисциплінарний підхід, що базується на відданій командній роботі, є основою лікування раку!

Найбільш ефективні рішення при лікуванні онкологічних захворювань отримані з використанням мультидисциплінарного підходу. Консультації лікарів різних галузей дуже важливі у діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань та потребують тісної командної роботи.

У мультидисциплінарних структурах фахівці різних галузей об’єднуються, приймають спільне рішення та поділяють відповідальність. В результаті роботи з мультидисциплінарною структурою отримують більш успішні результати в лікуванні раку та подальшому спостереженні за перебігом онкологічних захворювань.

Клініки Acıbadem об’єднуються для лікування онкологічних пацієнтів за допомогою технологій світового класу.

Група медичних компаній Acıbadem впроваджує новітні технології у Туреччині. Завдяки нашим високорозвиненим технологічним пристроям та багатству знань та досвіду ми пропонуємо пацієнтам найсучасніші технології, що використовуються у всьому світі для діагностики та лікування раку.

Що таке рак та онкологія?

Рак – це загальна назва для більше сотні різних захворювань, при яких відбувається неконтрольоване зростання клітин через порушення нормальних функцій організму людини. Онкологія (від грец. Oncos – навантаження, обсяг, маса і logos – дослідження) – це розділ медицини, що вивчає доброякісні та злоякісні пухлини, викликані безконтрольним зростанням і розподілом клітин, для діагностики та лікування ракових захворювань.

Типи раку

Існує багато типів раку, які різняться залежно від того, як і в якій частині тіла відбувається аномальний ріст клітин. Але є основні категорії, які охоплюють певні типи раку.

  • Карцинома: відома як найпоширеніша категорія раку, карцинома розвивається із клітин, що покривають внутрішню та зовнішню поверхні тіла. Більшість випадків раку молочної залози підпадають під цю категорію, але вони можуть належати і до саркоми. У клініках Acıbadem пацієнти можуть пройти професійне лікування з більш точною ідентифікацією захворювання завдяки безлічі способів діагностики раку молочної залози.
  • Саркома: рак утворюється в кістковій, м’язовій та хрящовій тканинах, а також у кровоносних судинах. Для лікування раку простати та нирок цієї категорії у Центрах лікування раку Acıbadem застосовують передові технологічні пристрої роботизованої хірургії.
  • Лейкемія: загальна назва ракових захворювань кровотворної тканини кісткового мозку. Поряд з пухлинами центральної нервової системи та лімфомою це один із найпоширеніших видів раку у дітей. Наші медичні фахівці з дитячої онкології можуть допомогти виявити та лікувати ці онкологічні захворювання.
  • Лімфома та мієлома: ці типи раку виникають у клітинах імунної системи. У той час як лімфома зазвичай зароджується у лімфатичних вузлах або інших частинах лімфатичної системи, мієлома виникає у плазмі лейкоцитів (імуна система пацієнта стає нездатною боротися з інфекціями).

Симптоми раку у чоловіків та жінок

Більшість видів раку у чоловіків і жінок можуть проявлятися однаковими симптомами: швидка втрата ваги без зусиль, хворобливі відчуття, стомлюваність, постійний кашель, анемія, кровотеча, незагойні поверхневі травми, лихоманка, стомлюваність, непередбачені зміни на шкірі.

Існують також певні види раку, які виникають тільки/найчастіше у чоловіків чи жінок. Наприклад, рак яєчок та простати за своєю природою зустрічається лише у пацієнтів чоловічої статі. До симптомів раку простати відносяться: кров у сечі та біль при сечовипусканні, при раку яєчок – ущільнення або біль у ділянці мошонки. У свою чергу, жінки більш схильні до раку молочної залози, легень і колоректального раку. У той час як незвичайна вагінальна кровотеча може бути ознакою раку шийки матки, піхви або вульви, зміна апетиту, біль у животі або здуття можуть сигналізувати про інші види раку та повинні бути перевірені медичним фахівцем.

Лікування раку

Лікування раку може змінюватись в залежності від кожного індивідуального випадку (тип раку, стадія та інші особливості організму пацієнта). Технологічна оснащеність медичного закладу може впливати на вибір способу лікування онкологічних захворювань. Хіміотерапія – один з найбільш часто використовуваних методів лікування раку. Препарати борються із злоякісними клітинами, але при цьому слід враховувати серйозні побічні ефекти. Хірургія, імунотерапія, променева та гормональна терапії – також застосовуються для лікування деяких онкологічних захворювань.

Лікування раку в Туреччині

Професійні медичні співробітники Acıbadem, провідної мережі клінік у Туреччині, при роботі з різними типами раку мають можливість вибирати спосіб лікування з багатьох варіантів. Завдяки своїм високотехнологічним та професійним ресурсам Acıbadem гарантує висококласну діагностику, лікування та догляд у найсучасніших медичних центрах, які знаходяться у легко доступних місцях, зберігаючи при цьому конкурентоспроможну вартість послуг.

 

Центр лікування онкологічних захворювань: Медична онкологія

Медична онкологія – це галузь науки, яка охоплює не тільки лікування онкологічних пацієнтів, але й захист від раку, скринінг раку та його ранню діагностику.

Крім того, у діагностиці та лікуванні раку існує співпраця між іншими областями медицини, такими як хірургія та радіологія. Підхід до пацієнтів планується як мультидисциплінарний відповідно до наукових даних.

У медичній онкології зміни планування лікування ґрунтуються на наступному:

  • Клітинний тип раку;
  • Орган, де він вперше з’явився;
  • Області, на які він поширився.

Види лікування, що застосовуються у медичній онкології

Хіміотерапія (медикаментозна терапія): хіміотерапія спрямована на знищення ракових клітин, які ростуть неконтрольованим чином через деякі зміни в їх структурі. В онкологічних центрах ACIBADEM ми застосовуємо останні розробки в цій галузі для лікування пацієнтів.

Гормональна терапія: гормональні препарати використовуються при лікуванні пухлин, чутливих до гормонів, таких як рак передміхурової залози та молочної залози.

Імунотерапія (лікування за допомогою імунної системи): речовини, які імунна система природно виробляє, використовуються для виявлення та знищення ракових клітин, попереджаючи імунну систему організму.

Цілеспрямована біологічна терапія: одним із найважливіших досягнень останнього десятиліття в лікуванні раку стала розробка високоефективних біологічних методів лікування. Це лікування має відносно мало побічних ефектів і дозволяє виявити мішені, які є в ракових клітинах, але не в нормальних клітинах.

Ракові клітини-мішені: Радіаційна онкологія

Радіаційна онкологія — це дисципліна, яка вивчає за допомогою використання іонізуючого випромінювання вплив випромінювання на рак, поведінку пухлин, а також охоплює дослідження в цій галузі. Радіаційна онкологія має дві сфери застосування: променева терапія та радіохірургія.

Променева терапія (Рентгенотерапія)

Променева терапія визначається як лікування ракової тканини або деяких незлоякісних пухлин за допомогою випромінювання. У просторіччі її також називають «радіаційною терапією» або «рентгенотерапією». Промені, що використовуються в променевій терапії, спрямовані на те, щоб зупинити ріст ракових клітин або вбити їх.

Області застосування променевої терапії

Лікувальна променева терапія: у світлі наявної інформації про захворювання вона застосовується у тих випадках, коли захворювання можна повністю вилікувати. Її можна застосовувати самостійно або разом із хірургічним втручанням та/або хіміотерапією.

Паліативна променева терапія: застосовується у тих випадках, коли неможливо повністю знищити захворювання. Мета полягає в тому, щоб запобігти та полегшити страждання та покращити якість життя людей, які стикаються з цим серйозним, складним захворюванням.

Неінвазивне та безкровне хірургічне лікування з використанням променів: радіохірургія

Основною метою радіохірургії, однієї з областей застосування радіаційної онкології, є напрям великої кількості низькоенергетичних променів у уражену область. Мета полягає в тому, щоб зменшити або вбити ракові клітини за допомогою інтенсивних променів, в той час як здорові тканини, що оточують, захищені від шкідливого впливу радіації.

Методи, що використовуються в рамках застосування радіаційної онкології

РТВК: радіаційна терапія під візуальним контролем

ЛТМІ: променева терапія з модульованою інтенсивністю

Конформна променева терапія: 3D конформна променева терапія

СТПТ/СТР: стереотаксична радіохірургія (СТР) має на увазі повне руйнування пухлини за один сеанс за допомогою високих доз опромінення. Коли ця терапія застосовується за більш ніж один сеанс (зазвичай 3-5 сеансів), вона називається стереотаксичною променевою терапією (СТПТ).

Rapidarc: Rapidarc – це високорозвинена технологія, яка забезпечує більший комфорт та легкість для пацієнта, скорочуючи тривалість сеансів променевої терапії з 15-30 хвилин до всього лише 2 хвилин.

Брахітерапія: брахітерапія – це метод, що використовується для підвищення місцевого контролю захворювання шляхом збільшення дози опромінення, що застосовується до пухлини до та після зовнішньої променевої терапії.

Одноразова променева терапія: одноразова променева терапія починається переважно після хіміотерапії у пацієнтів, які потребують її, або принаймні через 3 тижні після операції у пацієнтів, які отримують лише гормональну терапію.

Лікувальні пристрої, що застосовуються у радіаційній онкології:

Trilogy: пристрій Trilogy дозволяє фахівцям здійснювати високоточне втручання у найкоротші терміни та в ідеальній пропорції. Це означає, що пацієнт отримує найточніше лікування у найкоротші терміни.

MRIdian®: це перший у світі променевий пристрій з інтегрованою МРТ для візуалізаційного контролю. Цей пристрій може забезпечити безперервну та засновану на реальному часі візуалізацію до та під час лікування.

TrueBeam®: це система для швидкого та точного лікування раку, уникаючи при цьому впливу на здорові тканини та органи. Найбільш важливою особливістю TrueBeam® є те, що він може забезпечити швидке, безпечніше та ефективне лікування.

Cyberknife®: це роботизована радіохірургічна система, яка може лікувати з високочутливою точністю навіть з точністю до міліметра. З допомогою цієї системи ракові області у мозку чи організмі можна лікувати великими дозами, використовуючи пучки випромінювання фокусно. За такої процедури здорові тканини можуть бути максимально захищені від побічних ефектів опромінення.

Gamma Knife Icon : Gamma knife – це один із методів стереотаксичної внутрішньочерепної радіохірургії, який використовується для лікування пухлин головного мозку та інших аномалій головного мозку в рамках променевої терапії. У радіохірургії з використанням Gamma knife цільові тканини одержують дуже високу дозу випромінювання за один сеанс. Мета цієї процедури – зупинити зростання пухлини.

Області застосування хірургічного лікування

Хірургічне лікування застосовується також у рамках хірургічної онкології. Однак попередньою умовою для застосування хірургічного лікування є той факт, що ураження має обмежуватися одним органом або лімфатичними вузлами, де воно вперше з’явилося. Пухлини можуть бути повністю видалені у пацієнтів за умови, що їх межі добре визначені. Однак трапляються випадки, коли пухлину не вдається повністю видалити. У таких випадках для мінімізації обсягу може бути застосована операція зменшення обсягу пухлини. Крім того, видалення невеликих за кількістю метастазів підвищує шанси пацієнта на одужання.

Роботизована хірургія за допомогою «da Vinci»

Лапароскопічні операції, які виконуються за допомогою хірургічного робота «da Vinci», визначаються як роботизована хірургія. Ці операції надають пацієнтові масу переваг. На додаток до загальних переваг всіх лапароскопічних операцій, таких як зменшення больових відчуттів, мінімізація рубців на шкірі, більш коротке перебування в клініці; відбувається менше кровотеч і ймовірність успіху операції вища. Роботизована хірургія за допомогою робота «da Vinci» проводиться в таких основних областях, як гінекологія, гінекологічна онкологія, урологія, кардіохірургія та судинна хірургія, загальна хірургія та хірургія вуха-горла-носа.

 

Перший крок до точного лікування: Рентгенологічні методи діагностики

Точна рентгенологічна діагностика є важливою частиною прийняття рішення про те, як проводити лікування. Сучасні методики та передові технології мають першорядне значення при виконанні рентгенологічної діагностики поряд із наявністю досвідченого персоналу.

Поряд з кваліфікованим рентгенологічним персоналом дуже важливо, щоб для точної діагностики використовувалися методи, що застосовуються з використанням передових технологій. Група медичних компаній ACIBADEM працює відповідно до цього принципу та уважно стежить за розвитком медичної науки, постійно змінюючи своє діагностичне обладнання у всіх клініках ACIBADEM та медичних центрах на нове високотехнологічне обладнання.

ПЕТ-КТ

Для швидкої та надійної діагностики: пристрій ПЕТ-КТ використовується для виявлення пухлин на ранніх стадіях, особливо для лікування раку, та для визначення того, чи ці пухлини є злоякісними або доброякісними. Пристрій також використовується в діагностиці та лікуванні неврологічних та кардіологічних розладів.

ПЕТ-КТ у ранній діагностиці: ПЕТ-КТ пропонує багато суттєвих переваг для ранньої діагностики. Прилад дозволяє виявляти багато захворювань на початковому етапі. У періоди до існування ПЕТ-КТ тільки за допомогою біопсії можна було визначити, чи є вузлики в організмі раковими чи ні, тоді як тепер це визначається високою точністю за допомогою ПЕТ-КТ.

ПЕТ-КТ при метастазуванні: ПЕТ-КТ також дає значну перевагу для визначення того, чи поширилася хвороба на сусідні тканини або лімфатичні вузли при багатьох типах раку, тобто чи є метастазування. Оскільки все тіло візуалізується одночасно завдяки зображенням, отриманим за допомогою ПЕТ-КТ, також можна оцінити, чи поширився рак на будь-який інший орган. Таким чином, застосування ПЕТ-КТ має велике значення для визначення того факту, наприклад, чи поширилася пухлина в легені на інші внутрішні органи, надниркові залози або лімфатичні вузли (є метастази чи ні), іншими словами, для визначення поширеності захворювання і стадії раку.

ІНТРАОПЕРАЦІЙНА МРТ 3-ТЕСЛА

Інтраопераційна МРТ полегшує повне видалення пухлини, надаючи зображення під час операції головному мозку. Таким чином, це усуває ризик повторної операції, яка могла б бути потрібна через залишки пухлини.

ЦИФРОВА МАММОГРАФІЯ З ТОМОСИНТЕЗОМ

Мамографічний апарат забезпечує чудову якість дво- та тривимірного зображення при найнижчій необхідної дозі. Завдяки своїй двовимірній та багатозрізній тривимірній томосинтетичній візуалізації він пропонує новітні можливості у ранній діагностиці раку.


Історії пацієнтів на цю тему

НІНО ГОГМАЧАДЗЕ / МЕДИЧНА ОНКОЛОГІЯ / ГРУЗІЯ
НІНО ГОГМАЧАДЗЕ / МЕДИЧНА ОНКОЛОГІЯ / ГРУЗІЯ

Я хотіла б високо оцінити клініку Acıbadem за їхню кваліфікацію та доброту. Особлива подяка професору Ніхату Явузу, Нурі, Гулу Башаран і Мелахату Гаріпагаоглу. Також дякую співробітникам Міжнародного відділу — Сабіні, Валентині та Людмилі — вони чудово все для нас організували. Я ніколи не забуду мій день народження у Acıbadem. Це було дуже приємно та радісно […] Читати далі
ФАРКАД АДІЛІВ, РАК ЛЕГЕНЬ, УЗБЕКИСТАН
ФАРКАД АДІЛІВ, РАК ЛЕГЕНЬ, УЗБЕКИСТАН

Кожен заслуговує на другий шанс! Фаркад Аділов з Узбекистану є одним з численних пацієнтів по всьому світу, які повернулися до життя в Acıbadem. Два роки тому 40-річному адвокату Аділову сказали, що у нього рак легенів. За цим діагнозом була операція в його країні. Коли гормональний і медикаментозний процес після операції спричинив несподіване збільшення ваги, пан […] Читати далі

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук