Vitalbeam - Acıbadem

Vitalbeam®

ЩО ТАКЕ VITALBEAM

VitalBeam® – це система радіотерапії, розроблена та налаштована для найчастіших випадків терапії. Використовуючи ту ж технологічну платформу, як і система TrueBeam®, VitalBeam® допомагає ефективно та точно лікувати складні випадки.

Інтелектуальна система управління VitalBeam ® синхронізує та контролює повністю інтегровані функції системи, такі як візуалізація, терапія та управління рухами, щоб лікар міг ефективно та точно забезпечити високу якість лікування.

ОСОБЛИВОСТІ ПРИСТРОЇ

Завдяки режиму високої інтенсивності (енергій 3 фотонів та 6 електронів) VitalBeam® — точне, швидке та безпечне.

VitalBeam® пропонує технологію високоінтенсивного режиму (без компенсаторного фільтра) для швидкого лікування найскладніших випадків.

Пристрій має повну інтеграцію управління візуалізацією, терапією та рухами. Воно має такі функції, як автоматизовані та керовані процеси, а також інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Пристрій інтегрується з інформаційною онкологічною системою ARIA® та системою планування лікування Eclipse™ для спрощення планування та управління процесами лікування. Ця функція дозволяє скоротити завдання з автоматизованими послідовностями, що налаштовуються.

VitalBeam® поєднує інтенсивно-модульовану променеву терапію (IMRT) та променеву терапію з візуальним контролем (IGRT), для візуалізаційного контролю та синхронізації з диханням для керування рухами. Пристрій має адаптивну технологію Rapidarc для більш швидкої IMRT, системи введення більшої дози та конусно-променевої комп’ютерної томографії (CBCT).

За допомогою VitalBeam® можна проводити комплексне лікування з використанням передових методів променевої терапії, включаючи інтенсивно-модульовану променеву терапію (IMRT) та технологію променевої терапії RapidArc® для стандартної терапії.

ПОКАЗАННЯ

Технологія VitalBeam® забезпечує багатосторонній підхід до терапії всього тіла. Система VitalBeam® призначена для вирішення широкого спектру складних клінічних випадків, таких як захворювання голови та шиї, молочних залоз, легень, тазу, простати та інших.

ПЕРЕВАГИ

VitalBeam® забезпечує швидке неінвазивне амбулаторне лікування широкого спектру ракових типів.

VitalBeam® забезпечує швидке введення дози та візуалізацію з високою роздільною здатністю. Система VitalBeam® поєднує синхронізацію з диханням, візуалізацію та введення ліків, створюючи чітко налагоджену систему.

VitalBeam® дозволяє лікарю точно визначити пухлину, контролювати її розташування під час терапії та вносити корективи у положення пацієнта для більшої точності.

VitalBeam® безперервно контролює рухи органів та подає випромінювання лише тоді, коли воно знаходиться точно у потрібному місці. Завдяки синхронізації з диханням, промінь автоматично вимикається, якщо пухлина зрушується з оброблюваної зони.

Під час створення тривимірних зображень VitalBeam® використовує дозу опромінення на 25% нижче, ніж було можливо за допомогою попередніх технологій.

Технологія RapidArc ® Varian, яка є частиною системи VitalBeam®, може дуже швидко доставити дуже точну 3-D дозу випромінювання до всієї пухлини, часто за одне 360-градусне обертання машини навколо пацієнта, як правило, лише за кілька хвилин.

ПРОЦЕС ЛІКУВАННЯ

Автоматизація системи допомагає скоротити час лікування. Лікування зазвичай проводиться в амбулаторних умовах, причому більшість сеансів займає менше години, тому пацієнт може швидко відновити своє повсякденне життя.

VitalBeam працює плавно та тихо. Завдяки своїй вдосконаленій технології зв’язку терапевт може залишатися у постійному голосовому контакті з пацієнтом, що допомагає пацієнтові почувати себе у безпеці.

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук