Томотерапія - Acıbadem
ТОМОТЕРАПІЯ HDA

ТОМОТЕРАПІЯ HDA

Комплексний підхід до променевої терапії

ЩО ТАКЕ ТОМОТЕРАПІЯ

Томотерапія (TomoTherapy®) – це пристрій для проведення променевої терапії, в якому випромінювання подається пошарово. Він поєднує форму системи променевої терапії з модульованою інтенсивністю (ПТМІ) з точністю технології сканування методом комп’ютерної томографії (КТ) в одному приладі.

ОСОБЛИВОСТІ ПРИСТРОЮ

Томотерапія® – це метод лікування, розроблений на основі передових технологій, він включає націлювання на ракові клітини за допомогою методу «вузькоспрямованого/елементарного променя». Метод використовується для виконання спеціальної, «індивідуальної» променевої терапії для кожного окремого пацієнта. Пристрій Томотеапії® розроблено з використанням лінійного прискорювача для променевої терапії та може здійснювати якісний тривимірний контроль, а також проводити високоспеціалізовану спіральну та тривимірну променеву терапію.

Томотерапія® забезпечує комплексний підхід до променевої терапії, поєднуючи візуалізацію та лікування, і дозволяючи здійснювати точне втручання для лікування різних ракових захворювань.

Томотерапія® застосовується при лікуванні пухлин, розташованих у небезпечних зонах і дозволяє проводити променеву терапію без шкоди здоровим тканинам і клітинам, що оточують. Всі онкологічні процедури, що вимагають застосування променевої терапії, можуть бути виконані за допомогою методу Томотерапія® HDA. Завдяки своїй високій точності Томотерапія® дозволяє проводити променеву терапію на великих площах.

ПОКАЗАННЯ

Система Томотерапія® особливо ефективна при пухлинах у дітей, двосторонніх пухлинах молочної залози, пухлинах голови та шиї, пухлинах гортані та порожнини носа, опроміненні мезотеліоми (у тканинах, що вистилають легені та черевну порожнину), пухлинах головного та спинного мозку (краніоспінальне опромінення), складних променевих процедурах та захисті важливих органів (таких як очі, спинний мозок та гіпокамп), одночасному опроміненні множинних пухлин, пухлинах кісткового мозку та опроміненні всього тіла за допомогою методу ПТМІ з ВК, опроміненні множинних метастазів.

ПЕРЕВАГИ

Завдяки своїй технології Томотерапія® може забезпечити точно спрямоване випромінювання, що відповідає складній формі пухлини, уникаючи при цьому впливу на чутливі структури. Використовуючи вбудовану методику комп’ютерної томографії для підтвердження форми та положення пухлини перед кожною процедурою лікування, Томотерапія® може зменшити вплив опроміненням на здорові тканини та органи. Побічні ефекти часто усуваються, тому що на здорові тканини та органи впливає менша доза радіації. Багато пацієнтів, які досягли максимальної дози опромінення, що переноситься, можуть пройти променеву терапію препаратом Томотерапія®.

Технологія сканування забезпечує тривимірне зображення області впливу перед кожним сеансом лікування, тому промені можуть бути націлені відповідно до розміру, форми та розташування пухлини в цей конкретний день. Підхід “пошарової терапії” впливає на пухлини за принципом “один шар за один раз”.

Метод Томотерапія® дозволяє проводити швидке і точне опромінення всього тіла від голови до ніг з тривимірним візуалізаційним контролем.

Ще однією важливою особливістю пристрою Томотерапія® є швидкість. Технологія пристрою Томотерапія® дозволяє проводити навіть найскладніші процедури в дуже короткі терміни, а також дозволяє здійснювати безперервну модуляцію під великою кількістю кутів. За допомогою пристрою Томотерапія® можна проводити лікування цільового вогнища з більш високим ступенем оптимізації. Ця перевага оптимізації забезпечує захист оточуючих пухлини органів та тканин, а це, у свою чергу, забезпечує мінімізацію ризику розвитку вторинних ракових вогнищ та побічних ефектів, а також підвищення якості життя пацієнтів.

ПРОЦЕС ЛІКУВАННЯ

Пристрій Томотерапія® є відкритою, широкою і круглою конструкцією, завдяки якій променева терапія проводиться пацієнту, який зручно розташовується на лікувальному столі. Використовуючи платформу на основі КТ-сканера, метод забезпечує безперервну доставку випромінювання до пухлини на 360 градусів навколо пацієнта з високою конформною та однорідною дозою.

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук