Колінний робот Navio - Acıbadem
РОБОТ NAVIO

РОБОТ NAVIO

РОБОТИЗОВАНА СИСТЕМА ДЛЯ ВМІШНЕНЬ НА КОЛІННОМУ СУСТАВІ NAVIO

Один із найсучасніших методів лікування травматичної та/або спонтанно виникає (первинної) кальцифікації колінного суглоба. Роботизована система для втручань на колінному суглобі Navio використовується для операцій із протезування без тотального ендопротезування колінного суглоба.

Під час операції анатомічні характеристики пацієнта завантажуються у цифровому форматі. Ці тривимірні дані, які є індивідуальними для кожного пацієнта, обробляються хірургом на комп’ютері, і пацієнту підбирається компоненти протезу, що найбільш підходять за розміром. Програмне забезпечення пристрою визначає анатомічні структури колінного суглоба конкретного пацієнта і шляхом створення зображення збалансованих м’яких тканин з математичними значеннями допомагає хірургу у розміщенні імплантатів у найбільш підходящій і збалансованій формі.

Удосконалена тривимірна технологія пристрою Navio перетворює власні анатомічні особливості пацієнта на віртуальний хірургічний шаблон. Пристрій дозволяє за необхідності перевірити та змінити стандартний механічний шаблон обробки пошкодженої хрящової тканини, навіть не роблячи розрізу для операції (у віртуальній формі на комп’ютері робота). Це зводить до мінімуму будь-які помилки при розрізі та шліфуванні, які неможливо усунути під час операції.

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук