Роботизована рука Mako Rio - Acıbadem
MAKO RIO ARM

MAKO RIO ARM

РОБОТИЗОВАНА СИСТЕМА MAKO RIO ARM

Що таке роботизована система Mako Rio Arm?

Роботизована система Mako Rio Arm дозволяє хірургам проводити операцію відповідно до запланованої процедури. Найбільш підходящий анатомічним особливостям пацієнта імплантат визначається за допомогою детального планування пристрою Mako. При цьому точно оцінюються певні параметри, такі як гнучкість суглоба та баланс зв’язок.

За допомогою роботизованої системи Mako Rio Arm створюються рухливі та динамічні з’єднувальні конструкції за рахунок шліфування лише пошкоджених ділянок. Це дозволяє запобігти нерівномірній довжині ніг.

Період відновлення пацієнтів менший, ніж за інших операцій, оскільки операція проводиться шляхом невеликого хірургічного розрізу. Також завдяки цьому зменшуються кровотеча та потреба у переливанні крові.

Передбачається, що найближчим часом роботизована система Mako Rio Arm також використовуватиметься для лікування остеоартрозу інших суглобів, наприклад, плечового.

Як проводиться операція із використанням роботизованої системи Mako Rio Arm?

Перед операцією виконується МРТ-сканування до створення тривимірної віртуальної моделі суглобів. Після його оцінки лікар обирає найбільш підходящий імплантат та планує процедуру операції.

На початку операції хірург повинен зіставити тривимірну віртуальну модель суглобів, збережену у пам’яті пристрою, з реальною анатомією суглоба в операційній. Після цього роботизована система Mako Rio Arm під час операції починає спостерігати за суглобом завдяки системі стеження (відбиваючим маркерам).

Перед обробкою порожнин імплантату роботизована система з високою точністю аналізує біомеханіку суглоба, а саме баланс зв’язок. Крім того, пристрій повідомляє хірурга про довжину контралатеральної ноги при операціях на стегні. Хірург визначає остаточний та біомеханічно найкращий підхід до встановлення імплантату на основі результатів аналізу.

Після зрошення порожнин імплантату під тиском хірург встановлює заздалегідь обрані імплантати за допомогою Mako Rio Arm.

Хірургія заміни колінного та кульшового суглобів

Роботизована система Mako Rio Arm використовується для процедур, що заміщають при лікуванні остеоартрозу.

Замісна хірургія спрямована на зменшення болю та підтримку рухливості та функціональності за рахунок покриття зруйнованих поверхонь суглобів.

При заміщувальній хірургії необхідно дотримуватись певних стандартів та протоколів лікування, але для кожного пацієнта слід розробляти персоналізовану процедуру, оскільки будова суглоба індивідуальна.

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук