Ethos - Acibadem
Ethos Радіотерапія

Ethos Радіотерапія

Штучний інтелект та адаптивна терапія поєдналися для створення Адаптивного (Еволюційного) інтелекту. Променева терапія Ethos – це комплексна революційно нова терапія, яка підбирається індивідуально починаючи з початкового планування до адаптації на операційному столі та моніторингу лікування. Адаптивна променева терапія дає великі надії щодо контролю над пухлиною та збільшення очікуваної тривалості життя при багатьох видах раку. Ethos-терапія – це цілісне рішення на основі штучного інтелекту, розроблене для підвищення можливостей, гнучкості та ефективності променевої терапії.

Система, що керується технологією штучного інтелекту, забезпечує вивчення анатомії пацієнта в режимі реального часу і дозволяє адаптувати дозу опромінення до безперервних змін форми та положення пухлини та нормальних тканин людини. Ethos-терапія полегшує доставку дози до запланованої мети, допомагає зберегти органи, що наражаються на ризик, і дозволяє робити більш чутливі налаштування для потенційного зниження токсичності. Ethos використовує КПКТ, конусоподібний рентгенівський промінь створення тривимірного зображення одним рухом, а не серію зрізів рентгенівських променів, як при традиційній комп’ютерній томографії.

Адаптивна терапія – це тип променевого лікування раку, який розвивається з часом у відповідь на тимчасову та просторову мінливість мікрооточення пухлини та клітинного фенотипу. Це пояснює макрофлуктуацію форми та положення пухлини через зміни у прилеглих органах. Адаптивна терапія також враховує фізіологічні зміни, такі як заповнення сечового міхура. Дози опромінення доставляються швидше, з більшою точністю та безпекою для пацієнта.

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук