Цифрова мамографія - Acıbadem
ЦИФРОВА МАММОГРАФІЯ З ТОМОСИНТЕЗОМ

ЦИФРОВА МАММОГРАФІЯ З ТОМОСИНТЕЗОМ

Основний метод для раннього виявлення раку молочної залози

3-мірний цифровий мамографічний апарат з томосинтезом забезпечує тривимірну візуалізацію з низькою дозою опромінення, що відіграє важливу роль у ранній діагностиці раку молочної залози.

Зображення, отримані за допомогою 3-мірного цифрового маммографічного пристрою з томосинтезом, підвищують надійність діагностики. Серія цифрових зображень молочної залози, зареєстрованих у вигляді тонких шарів, потім компонується для отримання тривимірного зображення молочної залози для подальшого дослідження. Це дозволяє ефективно сканувати підозрілі області.

Це мамографічний пристрій, який дозволяє отримати ідеальні дво- та тривимірні зображення з використанням мінімальних доз. Цей прилад призначений, щоб зробити революцію в ділянці ранньої діагностики раку за допомогою двовимірного і багатозрізового томосинтетичного реконструювання зображень. Зрізи з томосинтезом збільшують достовірність діагностики. Здійснюється запис серії цифрових зображень зрізів молочної залози, що дозволяє сформувати тривимірне зображення.

Звичайне мамографічне обладнання пошкодження тканин на одному зображенні, в той час як пристрій дозволяє переглядати зрізи молочної залози в цифровому вигляді. Ця функція запобігає пропуску проблемних областей та раку молочної залози.

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук