ФАРКАД АДІЛІВ, РАК ЛЕГЕНЬ, УЗБЕКИСТАН - ACIBADEM

ФАРКАД АДІЛІВ, РАК ЛЕГЕНЬ, УЗБЕКИСТАН

Кожен заслуговує на другий шанс! Фаркад Аділов з Узбекистану є одним з численних пацієнтів по всьому світу, які повернулися до життя в Acıbadem. Два роки тому 40-річному адвокату Аділову сказали, що у нього рак легенів. За цим діагнозом була операція в його країні. Коли гормональний і медикаментозний процес після операції спричинив несподіване збільшення ваги, пан Аділов, який до операції важив 140 кг, додав ще 50 кг. Проте ризики, пов’язані з раком, були повністю подолані. І для того, щоб провести контрольне сканування, він повинен бути спроможній поміститися в ПЕТ-КТ пристрій.

ПЕТ-КТ – це рентгенологічний пристрій візуалізації, який має життєво важливе значення для отримання детальної інформації про пухлину в онкологічних хворих. Цей метод є найсучаснішим методом ядерної візуалізації, який допомагає лікарям досягти ранньої діагностики, розробити ефективний план лікування та підвищити якість життя пацієнта.

Однак для того, щоб використовувати ПЕТ-КТ-апарат, призначений для звичайного людського тіла, на пацієнті вагою 190 кг, такому як Фаркад, необхідно провести професійний аналіз ризиків та залучити досвідчений персонал. Фаркад Аділов знайшов відповідні умови у клініці Acıbadem Maslak. Його дружина розповідає про процес, через який вони пройшли: «Ми консультувалися з декількома лікарнями в різних країнах, але нам завжди відповідали негативно через велику вагу мого чоловіка і пов’язані з цим труднощі з встановленням діагностичних пристроїв, а також ризиків лікування. Однак, коли ми звернулися до Acıbadem, з самого початку нам почали пропонувати якісь вирішення нашої проблеми. Коли ми прибули сюди після остаточної реєстрації, вони вже встановили спеціальне ліжко, зроблене для нього, у пристрій. Коли він набирав вагу, ліжко замінювали. Крім того, у нашій кімнаті наші потреби ніколи не залишалися поза увагою. Зараз ми почуваємося комфортно та спокійно, як удома в Узбекистані. І мій чоловік теж почувається чудово».
Пан Аділов, який отримав спеціальну 10-денну програму лікування після сканування, сьогодні перебуває у доброму стані здоров’я. За його словами: «Якби я не звернувся сюди і не скористався цією технологією та послугами цієї клініки, я не думаю, що зміг би зробити ще одну операцію. І я не вірю, що тоді мав би шанс вижити. Я дякую всім за цей другий шанс, який мені дали».

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук