РОДИНИ З ТУРЕЧЧИНИ ТА БОСНІЇ ПОРОДНИЛИСЯ ДЯКУЮЧИ ТРАНСПЛАНТАЦІЇ НИРОК В АДЖИБАДЕМ - ACIBADEM
РОДИНИ З ТУРЕЧЧИНИ ТА БОСНІЇ ПОРОДНИЛИСЯ ДЯКУЮЧИ ТРАНСПЛАНТАЦІЇ НИРОК В АДЖИБАДЕМ

РОДИНИ З ТУРЕЧЧИНИ ТА БОСНІЇ ПОРОДНИЛИСЯ ДЯКУЮЧИ ТРАНСПЛАНТАЦІЇ НИРОК В АДЖИБАДЕМ

У клініці Аджибадем успішно пройшла унікальна операція з «перехресної» трансплантації нирок: мешканка Туреччини пожертвувала одну зі своїх нирок чоловікові з Боснії в обмін на те, щоб його дружина стала донором нирки для її чоловіка.

Пацієнти з Туреччини та Боснії перебувала у тяжкому стані внаслідок серйозних проблем із нирками. Їхньою єдиною надією на порятунок була трансплантація органів. Дружини готові були пожертвувати одну зі своїх нирок чоловікам, проте вони не підійшли як донори.

Тоді фахівці Аджибадем знайшли вихід: провести трансплантацію органів між сім’ями із Туреччини та Боснії. На щастя, незважаючи на те, що донори та пацієнти не були близькими родичами, вони підійшли один одному, завдяки чому операція виявилася можливою та чоловіки отримали шанс на життя.

Завдяки професіоналізму лікарів Аджибадем трансплантація пройшла успішно, і зараз пацієнти та донори з Боснії та Туреччини йдуть на виправлення. Сім’ї щиро дякують спеціалістам клініки, а також один одному, зазначаючи, що тепер стали рідними на все життя.

«Ми пропонуємо можливість трансплантації нирки не лише громадянам Туреччини, а й мешканцям усього світу, які потребують такої операції», — наголошує Завідувач Центру Трансплантації Органов Проф. Л-р Ібрагім Бербер.

Довідка

Для проведення трансплантології нирки важливою частиною успіху та високої результативності є високі стандарти операційних та реанімаційних відділень з умовами підвищеної стерильності, наявність професійних лабораторій. Охорона здоров’я Аджибадем надає пацієнтам висококваліфікований сервіс, сучасну інфраструктуру та найпередовіші методи лікування.

Ви можете докладніше дізнатися про послуги, що надаються в клініках Аджибадем, звернувшись до нашого Міжнародного центру з обслуговування іноземних пацієнтів за телефоном, електронною поштою, а також заповнивши форму запиту на нашому сайті.

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук