ВІЗИТ ТОРАКАЛЬНОГО ХІРУРГУ КЛІНІКИ АДЖИБАДЕМ - ACIBADEM

ВІЗИТ ТОРАКАЛЬНОГО ХІРУРГУ КЛІНІКИ АДЖИБАДЕМ

7 жовтня 2014 року на базі Кіровоградської Обласної лікарні відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання інтенсивної терапії та сучасні аспекти ендоскопічної хірургії».

До участі в конференції в якості іноземного спікера було запрошено доцента клініки Аджібадем Бакиркьої доктора Ердала Окура — торакального хірурга, члена Європейської Асоціації торакальних хірургів, Турецького центру респіраторних досліджень, Турецького торакального центру.

Інтерес до конференції був викликаний в першу чергу тим, що в даний час ендоскопічна хірургія є однією з галузей медицини, що швидко, динамічно і ефективно розвиваються, в якій за останні роки досягнуто значних успіхів.

Завдяки використанню сучасних технологій, прогресивних методик та високої кваліфікації, лікарі мережі клінік Аджібадем успішно проводять усі види хірургічних операцій. Тому вони готові ділитися напрацьованим досвідом із українськими колегами.

У рамках договору про співпрацю, укладеного з клінікою Святого Луки у м. Кіровоград, передбачено спільні семінари, візити турецьких лікарів, безкоштовні консультації для українських пацієнтів.

Група охорони здоров’я Аджибадем зацікавлена в подібній співпраці з клініками в інших регіонах України.

АДЖИБАДЕМ – АДЖЕ БУДЕМО ЗДОРОВІ!

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук