ЯК ВИЛІКОВУЮТЬ СЕРЦЯ У КЛІНІЦІ ACIBADEM - ACIBADEM
ЯК ВИЛІКОВУЮТЬ СЕРЦЯ У КЛІНІЦІ ACIBADEM

ЯК ВИЛІКОВУЮТЬ СЕРЦЯ У КЛІНІЦІ ACIBADEM

За даними доктора медичних наук, професора Тайяра Сариоглу з клініки Acıbadem Bakırköy, щорічно у всьому світі народжується понад 1 мільйон немовлят із вродженою вадою серця.

23 листопада міжнародна мережа клінік Acıbadem організувала одноденний захід у клініці Acıbadem Altunizade у Стамбулі, присвячений темі «Транспозиція магістральних артерій: від народження до дорослого життя». Цей симпозіум зібрав фахівців з таких областей, як дитяча кардіологія та кардіохірургія, де вони поділилися ідеями та баченням, знаннями та досвідом, а також мали змогу побудувати професійні відносини, які мають велику цінність.

За допомогою презентацій, інтерактивних засідань та дискусій у групах лектори з Єгипту, Бахрейну та Acıbadem розповіли про всі ключові аспекти транспозиції магістральних артерій, включаючи пренатальну діагностику, лікування новонароджених, варіанти хірургічного втручання, пов’язані з цим аномалії, повторні операції та результати.

Педіатрична група Acıbadem з терапії серця об’єднує досвідчених фахівців у галузях дитячої серцево-судинної хірургії, дитячої серцево-судинної анестезії та ВІТ, дитячої кардіології, візуалізації серця (МРТ/КТ) та неонатології. За 30 років показник успішності операцій становить понад 95% серед 15000 пацієнтів. Майже 5000 пацієнтів з Іраку, Лівії, Єгипту, Алжиру, Балканських країн, Румунії, Азербайджану, Туркменістану, Ірану, Казахстану та Узбекистану.

Центр обслуговування міжнародних пацієнтів був спроектований як універсальний сервісний центр та готовий підтримувати кожного, починаючи з першого звернення до повернення у свою рідну країну. Винятковий догляд за пацієнтами тут ґрунтується на ретельній та постійній увазі як до клінічної якості, так і до безпеки. Після операції діти надходять у відділення інтенсивної терапії, оснащене інноваційними системами, які полегшують хірургам, медсестрам та іншим фахівцям спостереження та догляд за пацієнтом.

Гостям симпозіуму провели екскурсію клінікою Acıbadem Altunizade, що надає медичні послуги на площі, що охоплює 98 000 кв.м. зі стаціонарною місткістю 350 ліжок, та відділенням інтенсивної терапії місткістю 75 ліжок. На території клініки Acıbadem Altunizade, з її медичними технологіями, технічною інфраструктурою, досвідченими медичними фахівцями та їх міждисциплінарним підходом, також розташовані кілька спеціалізованих установ, починаючи від центрів нейрохірургії та закінчуючи центрами клітинного лікування та роботизованої хірургії.

«Щороку понад 600 пацієнтів з різних куточків світу, з вродженими захворюваннями серця, обирають Acıbadem Healthcare Group, щоб пройти лікування і нарешті позбавитися цієї проблеми. В Acıbadem Healthcare Group використовують сучасні технології діагностики та лікування для всього спектра серцевих захворювань. У дитячому кардіологічному центрі Acıbadem, який є центром № 1 у Туреччині, всі види педіатричних операцій на серці виконуються відомими та визнаними на національному та міжнародному рівні кардіохірургами з використанням найпередовіших технологій у світі.

Більш ніж 90% дітей з діагнозом вроджена вада серця мають шанс знову стати здоровими, але це вимагає використання передових технологій та спеціалізації. Третина новонароджених з ішемічною хворобою серця (ІХС) потребують хірургічного втручання та лікування у перші дні життя (перші 30 днів)», – каже доктор медичних наук, професор Тайяр Сариоглу, серцево-судинна хірургія, Acıbadem Bakırköy.

ЛІКУВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ

ACIBADEM

×
Пошук